Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol illik az első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol illik az első randi?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit neten, én egy vidéki városban élek, ő Budapest belvárosában. 70 km-re egymástól. Másfél hét csetelést követően sort kerítünk az első randira. Kérdés, hogy hol illene ezt megejteni? Köztes város nem nagyon van, ahová érdemes lenne menni, mert túl sok programlehetőség nincs. Mindkettőnknek van autója. Budapesten nyilván több lehetőségünk lenne, ugyanakkor ő a férfi, és kicsit fura lenne nekem, ha én utaznék fel hozzá. És az én városomban is vannak programlehetőségek. Szóval én azt mondanám, legyen az én városomban a randi, de nem tudom, ezt így mennyire gáz kérni tőle. Mit gondoltok? Az időpont már megvan, de helyszínt nem beszéltünk meg.
2022. okt. 27. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén!


Van ennek értelme? Hiába van 2 kocsi, de időben a 70 km. sok egy kapcsolathoz. Nem?

2022. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A te városodban, vagy félúton. 1-essel egyetértek, baromira értelmetlen 70km távolságra élővel randizni, persze lehetne 2-300km is, de hetente többször nem éri meg 1-1 randiért 2-5 órát utazni. Csak Budapestről kijutni, vagy bejutni lehet csúcsforgalomban 1,5 óra.
2022. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
árokparton
2022. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, de megbeszéltük már az elején, hogy én nem tervezek hosszú távon itt maradni ebben a városban, így szívesen költözök, ha úgy alakulnak a dolgok.
2022. okt. 28. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akartok csinálni a randin. Én mennék Budapestre ha jól akarok szórakozni.

De szerintem is úgy "illik",hogy a férfi utazzon érted.

/Amúgy én sok sikert kívánok. Van ismerősöm akik minden héten 2 órát vonatoztak egymásért,most házasok és a második babát várják./

2022. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!