Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki olyan fajta skizofrén hogy kaméleon módjára változik a tudata, hogy éppen minek képzeli magát, akár napon belül is?

Figyelt kérdés

Reggel pl. szépen kiöltözik, beszédet gyakorol, politikusnak képzeli magát. De mire eljön a dél már egy másik énje fut.

Olyan is volt már hogy elkezdtem a kertben gödröt ásni mert azt képzeltem hoyg a temetőben vagyok és sírásó vagyok.

Mikor tiszta a tudatom akkor emlékszem mindenre, de mikor jön a mániás szakasz, akkor eléggé ijesztően viselkedhetek.

Olyan is volt már hogy éjszaka rohantam ki az erdőbe hogy nekem vadászni kell.... mert vadász vagyok...


Teljesen egyértelmű hogy orvosi eset vagyok, de kezdenétek ilyen palival?


F/31


2022. okt. 20. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, nem lehet hogy ezek az alkoholelvonás következményei?
2022. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az erdekel, hogy ezt miert kerdezed meg? Nyilván tudod te is a valaszt.... Nulla az erteked! Egy kapcsolatba semmit nem tudsz beletenni....
2022. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!