Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki olyan fajta skizofrén hogy kaméleon módjára változik a tudata, hogy éppen minek képzeli magát, akár napon belül is?

Figyelt kérdés

Reggel pl. szépen kiöltözik, beszédet gyakorol, politikusnak képzeli magát. De mire eljön a dél már egy másik énje fut.

Olyan is volt már hogy elkezdtem a kertben gödröt ásni mert azt képzeltem hoyg a temetőben vagyok és sírásó vagyok.

Mikor tiszta a tudatom akkor emlékszem mindenre, de mikor jön a mániás szakasz, akkor eléggé ijesztően viselkedhetek.

Olyan is volt már hogy éjszaka rohantam ki az erdőbe hogy nekem vadászni kell.... mert vadász vagyok...


Teljesen egyértelmű hogy orvosi eset vagyok, de kezdenétek ilyen palival?


F/31


2022. okt. 20. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy a skizofrénia nem is így néz ki, és ez a személyiség változtatás egy téves sztereotípia...
2022. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A magyarázatod alapná, a kérdésed átfogalmaznám úgy, hogy az a lényegi dolgok tükrözze, ha megengeded:


Kezdenél olyan pasival, aki tudja magáról, hogy egy súlyos, patológiás személyiségzavarral küzd, amely által, a nap bármely pontján kifejezetten ön- és közveszélyes lehet, de nagy valószínűséggel nem kezelteti magát szakorvossal?

2022. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi vagy, Balázs.
2022. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden álmom
2022. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Külön ilyet keres mindenki.

Jaj édes istenem....

2022. okt. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs egyik felhasználója.
2022. okt. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt már dolgom rendes skizofrénnel, ez a kérdés egy kamu.
2022. okt. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem tok viccesen hangzik :D Marmint ugy lenne vicces ha poenbol csinalnad mint mondjuk Peter Griffin, de igy hogy untudatlanul kicsit weirdo :D De pont itt irt ki valaki egy kerdest egy maniakus depresszios csajrol, lehet azzal jol osszeillenetek
2022. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!