Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hete elkezdtem beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete elkezdtem beszélni online egy roma (vagy félig roma, nem tudom)pasival, én magyar vagyok. Az első pár nap, nagyon, nagyon sokat beszélgettünk,2x találkoztunk azóta. Mással is volt ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy "mi lesz,mit fog szólni" a családom ha meglátja őt, hogy vele vagyok.. az a baj hogy én sokszor foglalkozok másokkal pedig tudom nem kéne. Szeretjük egymást. Nagyon nagyon kedves. Úgy látom rajta hogy tényleg szeret. Biztos lesz majd ilyen olyan beszólásuk,véleményük. Akinek volt ilyen szitu hogy kezelte? Meg az utcán is megnéznek minket az emberek. Zavar kicsit. Nem szeretem ha bámulnak az emberek.Nagyon jól megvagyunk együtt. Nagyon jól el tudunk beszélni,nevetni együtt. 34 évesek vagyunk. Vele végre boldog vagyok. Ki mit gondol erről? Remélem hogy tényleg szeret, nem csak ",megjátssza" ,van egy ilyen gondolatom néha. Lehet én is kicsit előítéletes vagyok a származása miatt. Azért gondolom ezt.De tudom hogy vannak rendes romàk csak kevés. Mit tanácsoltok? Minden olyan jó vele. Bár külsőre nem pont ilyen párt képzeltem el, kicsit jóképűbbet de a belsőjébe beleestem. Napokig majdnem egész nap irogattunk, beszéltünk. Azóta is sokat. Sokat keres,hív.
2022. okt. 19. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Azóta mos már fogat?
2022. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha tényleg működik köztetek és bízol benne, nem alar kihasználni, akkor kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? A te boldogságod, tartsd a saját kezedben és szeressétek egymást. Aki sopánkodik, az mindig csak az elején teszi, aztán megszokják, lenyugodnak.
2022. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Hogyha jól érzed magad vele szerintem

megéri megismerni.

2022. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ez a rohadó fogú?
2022. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vett fogkrémet, fogkefét,mos fogat
2022. okt. 19. 18:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"1 hete elkezdtem beszélni..remélem hogy tényleg szeret" - Nem korai ez még kicsit?
2022. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1 hete ismered és szerelmesek vagytok? Ja, és 30 Felett? Az a 30 nem az iq-d akart lenni?


AMúgy meg a kutya sem foglalkozik veletek az utcán.

2022. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Darwin díjat neked!
2022. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8as: miért?
2022. okt. 19. 19:10
 10/16 A kérdező kommentje:
10es: mire gondolsz pontosan? Megírod? Köszi
2022. okt. 19. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!