Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya férfiak! Ti is marhára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak! Ti is marhára unjátok már hogy ismerkedéskor "véletlenül" mindig képcserekor döglik be az egész?

Figyelt kérdés

S közben a nők nyomatják a külső nem olyan fontos dumát ezerrel. Hányinger.


F/31


2022. szept. 22. 23:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

#9: "Te provokáltál ott is."


Azzal, hogy válaszoltam a feltett kérdésre???

2022. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Noren1989 ***** válasza:
97%
Megint itt, Bazsi?
2022. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Személyesen kell ismerkedni. Akkor nincs meglepi.
2022. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, honnan veszed, hogy a nők nyomatnák a "külső nem olyan fontos dumát". Ma már a társkeresőkön a nők közül azok, akik rendesen kitöltik az adatlapjukat, szinte mind nyíltan deklarált elvárásokat támasztanak a külsőt illetően is. Én sem vagyok kimondott férfiszépség, bár ronda sem, inkább olyan átlagos, és a netes társkeresésem elejétől tisztában voltam azzal, hogy a külső miatti elutasítás benne van a pakliban. S volt is jó néhány ilyen esetem. Szerintem az elutasítások legalább kétharmada a külsőm miatt volt. Ilyen az élet minden területe, hogy a nehezen vagy alig változtatható adottságok is számítanak az érvényesülésben. Ezen nincs sok értelme kiakadni. Ha valakinek a külsőm nem tetszik, akkor ez van, nincs értelme erőltetni.
2022. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

De most komolyan mit szenvednek ennyire a ronda férfiak? Nem látjátok hogy mennyi ronda, átlagon aluli ember van? Ok vajon milyen kapcsolatból születtek??

Meg a sok ronda no milyen férfit fog találni magának?

Persze ha ronda egyszerű munkásként akarsz modell feleséget akkor nem fog összejönni…

Vagy pénzed van, vagy jól nézel ki és akkor lehet jó csajod, vagy találsz a szintednek megfelelőt

2022. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a csúnya nőknek ugyanez a problémája.
2022. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Én azt a logikátlanságot nem értem ebben az oldalban és a párkeresésben sikertelen férfiakban, akik itt szidják a nőket, hogy hogy nem merül fel bennük, hogy ha ők gondolkoznak x módon a nőkről, és sikertelenek náluk, akkor talán máshogy kellene gondolkozni, mert a jelenlegi hozzáállás nem vezet eredményre. Ez színtiszta logika, de mégsem csapódik le valahogy.
2022. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%
A nők tökéletesek nem tudtad? Nekik nincs hibájúk. Csak a férfiakat lehet szidni általánosságban. (Pl:csak szexet akar, nem csinál házimunkát) A nőket nem. Ott elég egy ellenpélda a cáfolathoz, és ahhoz hogy incel légy. Ha ők nyomnak ilyet akkor viszont az igaz és szentírás. Férfigyűlölő nő nincs, nem is volt, nem is lessz.
2022. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

Elvileg a nőknek kellene a balancer-nek lenni, nekik vannak lágy energiáik, empátia, melegség, gondoskodás. Gyakorlatban meg ők akarnak a férfiak lenni, ők döntenek mindenben, az erő, a hatalom, irányítás.


Aztán lehet csodálkozni hogy miért van baj lassan már mindenhol, ahol a nők a fókuszban vannak.

2022. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
3%

Ezt a hülyeséget meg felejtsétek már el hogy, a nőknek csak ez kell, meg csak az. Minden is kell: gazdag, sikeres, szép, okos, jó humorral….. minden is.


Az hogy ezért nekik nem kell ugyanezt teljesíteni. Hanem nekik elég kevesebbet is. Az a leginkább a ti hibátok. Luk luk alap válogattok. Mindegy ki az, az se baj ha nem adja vissza amit adtok. Így nem csoda ha nem motiváltak, abban hogy ezeket ők is adni tudják. Minek ugye ha 100 álnak így is sorba értük.

Majd ha ezt a koslatást, meg a magatok nők miatti kiforgatását abbahagyjátok, na akkor majd fog változni a szitu. Addig nem.

2022. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!