Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin sem tudok feloldódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin sem tudok feloldódni és ezért nemtudok kezdeményezni: S mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.17/f vagyok és 6 hónapja meg ismertem egy lányt akivel először csak MSN en utána meg élőben is találkoztunk. én ugylátom hogy nagyon jól elvagyunk együtt. beszéltünk is arrol hogy milyen lenne ha öszejönnénk de valamiért amikor meglátom mindent elfelejtek... és olyan leszek mint 1 tudattalan idióta... nemtudok így öszejönni vele:S van valami tipp/5tlet hogy mit csináljak?:/ (moziba megyünk kövire|valami romantikus cuccra...)

[azt is progblémának mondhatom hogy nemtudok feloldódni/vagyis legalább edig még nemjöt ösze. sehol nemtudok feloldódni partybahaverokkalbárhol vagyok nemsikerül... csak néha néha és ezért ez így nemlenne hoszu kapcsolat:S pedig egésznap rágondolok hiányzik és mégis:S pls valami segitséget írjatok]


2010. szept. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma az az, hogy nincs önbizalmad és nem hiszed el magadról hogy megtudod szerezni a nőt!

Pedig ahogy mondtad, bejöttök egymásnak, és vszleg már azt várná tőled hogy vedd a kezedbe az irányítást. Moziba nehogy úgy üljetek mint 2 idegen egymás mellett!

Simogasd a combját, majd hajolj közelebb és csókold meg.

A lényeg az hogy ne görcsölj rá, hanem jöjjön természetesen!!

SOk sikert! Lapozgasd át ezeket az oldalakat ;)

[link]

[link]

2010. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. köszi a választ és a honlapokat:)
2010. szept. 26. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Önbizalom és bátorság kell Neked! És persze lazaság is. Kérdem én: Hányszor élünk? Egyszer! Ezért tessék talpra állni és ne siránkozz, hanem élj! Légy bátor! Van veszteni valód, ha kicsit laza vagy és oldódsz? Nincs! Úgyhogy menj és hódítsd meg a lány szívét! ;)


Sok sikert és sok boldogságot Nektek! :)

2010. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!