Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kíváncsiságból, a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, a nők többségének a Zac Efron féle piciszemű, kockafejű pasi a férfiideálja?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 13:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen. A “belefér” üríteni meg cselédnek használni nem ugyanaz, mintha mi választunk egy minden szempontból megfelelő férfit, akire aztán büszkék vagyunk és megbecsüljük.

Nektek is ugyanolyan kevés nő felel meg, csak hát jó néhányatok jellemtelen függő, és belementek rossz kapcsolatokba, aztàn alázzátok, közben meg keresitek a jobbat, miközben a meglévőt sem érdemlitek.

2022. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%

A FÉRFIIDEÁLRÓL volt szó. Azt ne mondd, incelkém, hogy a férfiaknak a nők 80%-a mind IDEÁLIS külsővel bír, mert ekkorát talán még te sem hazudnál.


Ha az átlagról és az elfogadhatóról akarsz beszélni, akkor úgy írd ki a kérdést. Ha viszont az "ideál" szót, használod, akkor legalább ismerd a jelentését.

2022. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

22


De nektek a férfiak 90%-a mèg belefér kategória sem!!

2022. szept. 19. 15:46
 24/38 anonim ***** válasza:
Engem pont hogy ez a típus taszít.
2022. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

23

Szerinted a férfiak 90%-ának nincs párkapcsolata, hülyegyerek?

2022. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, hogy amikor egy csúnyább barátnőmmel megyek bulizni, valahogy mindig hozzám jönnek oda, velem akarnak táncolni, engem akanak meghívni a férfiak, ellenben amikor a nálam sokkal szebb barátnőmmel csapatjuk, mindig fordítva áll a dolog. Milyen különös, nem? Biztos, csak véletlen...
2022. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

#19:


"Férfiaknak a nők 80%-a belefér kategória!!"


fordítás: belefér kategória = egy patront megér


Akinek én belefér kategória vagyok, az részemről elmehet a büdös csába.

2022. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
27 Csórikám azt hiszi, hogy valami elképesztő megtiszteltetés, ha egy büdös szájú incel rám néz és elböffenti magát, hogy "há', belefér kategória". :DDD
2022. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

#18: "Azt mondtam, hogy a nőknek a férfias vonású férfiak tetszenek."


Esetleg ha szíveskednél kizárólag a saját nevedben és ízléseddel kapcsolatban nyilatkozgatni.

2022. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
33%

29

Általános érvényű igazságot mondtam ki. Elhiszem, hogy fáj, de szíveskedjél túltenni magad rajta.

2022. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!