Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne ha járnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha járnék egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves évvesztes srác vagyok, igy csak most vagyok 8.dikos.

Az osztályomba jár egy nagyon szép lány akibe 5.dik óta szerelmes vagyok, 1x jártunk

de nem lett belőle semmi. Most eljött az ideje hogy újra próbálkozzak, szoktunk menni moziba a

barátnőivel, haverokkal, de ott még nem hajtottam rá igazán. Nem lakik messze, kb 1km-re tőlem.

A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy nem lenne ciki ha az osztálytársammal járnék??

Sok értelen fiu haverjaim között...


2010. szept. 25. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki?
2010. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki, de azért abba is gondolj bele, hogy ha szakítanátok, milyen lenne:S én "házinyúlra nem lövök" de szerintem ha jó a kapcsolatotok, és nem utálnátok meg egymást egy szakítás után, miért ne, azért sok sikert! :)
2010. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jártam osztálytársammal.

kész káosz.

Ő szakitott.

Nekem nagyon nehéz volt minden nap találkozni vele, minden nap beszélgetni, mosolyogni. Méghozzá ugy hogy midnen szünetbe velük szoktuk tölteni az időt.

2010. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az ciki hogy ennyire érdekel mások véleménye ha tetszik a csaj járjál vele ha nem nem.többiek meg le vannak szarva magasról
2010. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan járj vele, és ha szakítotok akkor sincs semmi, ez az utolsó éved.
2010. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtatok. Megpróbálkozom a dologgal, ha rosszul sül el akkor is már csak egy év.. :)
2010. szept. 25. 16:19
 7/10 anonim válasza:

szerintem nem ciki, ha jársz vele! Ha szakít veled, ahogy már mondtad, csak 1 éved van. Másik esetben próbáld nem cikinek érezni a találkozásokat. Ha a szakítás után is bejön neked, gondolj arra, hogy egyszer már bejöttél neki és ha ugyanúgy viselkedsz talán újra összejön.

Bocsi, ha hülyeséget írtam!!!

2010. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
N
2010. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan járj vele!Gondolj bele,mit veszíthetsz?Sőt szerintem még jót is tehet..


Remélem segítettem,az "N" betűért bocsesz!:-)

2010. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Segitettél(segitettetek). Am tök zsír hogy itt ilyen hamar válaszolgatnak a kérdésedre.. :)
2010. szept. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!