Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ítélkeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ítélkeznek azon pasik felett akik golddiggert választanak?

Figyelt kérdés

Mivel nem néznek ki jól így szeretetet sosem fognak érdemelni amúgy sem, ezért ha már meg kell venniük azt (igen, tudják, hogy színlelt az egész) akkor azt egy csinos nőtől veszik meg.


Mi ezzel a baj?


Miért rosszabb ez mint amikor egy nő egy pasit azért szeret mert jól néz ki?


Szerintem egyik sem szánalmasabb a másiknál.


2022. szept. 5. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egy nőnél kizáró ok, ha csúnya, lehet bármennyi pénze.

Egy férfinél bizony meghozhatja a szerelmet az ambíció, kitartás, humor, intelligencia, és ha ehhez még pénz is társul, akkor főnyeremény. Ahhoz pedig nagyon csúnyának kell lenni, hogy pénzzel ne lehessen valakiből egy közepesen jó pasit csinálni külsőleg.

Nagyon incel gondolkodás ez kérdező, hogy a külsőnél minden eldől, meg csak azért jár a szerelem.

2022. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Egy nőnél kizáró ok, ha csúnya, lehet bármennyi pénze."

Mármint úgy értem, hogy a férfi szemében kizáró ok egy nővel szemben, ha az cúsnya, míg ez fordítva nincs így.

2022. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11


Nem incel gondolkodás. Csak a valóság.

2022. szept. 5. 18:39
 14/22 anonim ***** válasza:
A te valóságod.
2022. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14


Annak a valósága aki incel testbe születik.

2022. szept. 5. 18:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy beismerted.
2022. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
kérdező ne feleseljél mert megcsaplak
2022. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17


Szerinted hogyan működött a természetes szelekció évmilliókon át?

2022. szept. 5. 19:04
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem 17 vagyok de az, hogy mi a szép kultúránként változott. A négereknek pl. még mindig a fehér, elhízott, európai szemmel kevésbé jó nők jönnek be. Ezeknek a tunya nőknek ezért sokszor ők jelentik a megváltást. A külső nyilván sokat számít, főleg első benyomáskor, de nekem is volt már pocakos, átlagos arcú párom, akinek a személyisége annyira bejött, hogy lucskosabb voltam tőle, mint attól a pasimtól, aki heti háromszor lejárt a kondiba és atom teste volt. Emberként viszont egy nulla dögunalmas pasi volt, mert saját magán kívül semmi sem érdekelte. Szóval nem minden a jó külső, és nem is csak a pénz képes kiváltani, ha nincs meg. Ha csúnya is vagy kérdező és még személyiséged meg pénzed sincs, akkor az valóban baj.
2022. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19


Pénzem van.


De pináért biztosan nem fogok megtenni semmit

2022. szept. 5. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!