Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ítélkeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ítélkeznek azon pasik felett akik golddiggert választanak?

Figyelt kérdés

Mivel nem néznek ki jól így szeretetet sosem fognak érdemelni amúgy sem, ezért ha már meg kell venniük azt (igen, tudják, hogy színlelt az egész) akkor azt egy csinos nőtől veszik meg.


Mi ezzel a baj?


Miért rosszabb ez mint amikor egy nő egy pasit azért szeret mert jól néz ki?


Szerintem egyik sem szánalmasabb a másiknál.


2022. szept. 5. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó amikor a kereslet és kínálat találkozik. Nem baj az, ha valai golddiggert választ, csak akkor utána ne rinyáljon róla, ennyi.
2022. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1


Miért rinyálna. Igaz szeretetet, törődést senki nem vár tőlük, de azt, hogy jó színészek legyenek azt igen!!!

2022. szept. 5. 11:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
irigység.
2022. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Aki ronda és van pénze, miért ne?
2022. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ritka ostoba vagy sajnos.

Eleve, miért ne érdemelne szeretetet az, akinek nincs annyi pénze, hogy egy parazitát eltartson? Szidod a golddiggereket, de te is a pénzhez kötöd a szeretet meglétét, magyarul pont ugyanúgy gondolkodsz, mint egy ilyen hulladék. :D

2022. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5. Azta, nem sikerült értelmezni egy 4 mondatos kérdést :D


Szerintem is teljesen rendben van, senkinek nem ártanak akik így élnek.

2022. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én azokat a férfiakat nem ítélem el, akik kifejezetten golddiggert keresnek, és elvannak vele, mások sértegetése nélkül.


Viszont van az a kategória, ami már bicskanyitogató

1. Aki azt hiszi, hogy azért, mert sok pénzt össze tudott szedni, azért őt már tisztelni kell, meg a csodálatos személyisége miatt sikerült meggazdagodnia, ezért neki kijár a csinos nő, és őt ezért SZERETNI IS KELL... rosszabb esetben elvárja, hogy a tiptop csaj egy centet ne kérjen tőle és szeresse az "értékeiért"... na az ilyen szokott rinyálni, ha elhagyják, amikor nem fizet már többet, meg hogy miért olyan nagy igényű a leányzó, mert húzza a száját, ha egy kínai piacos táskát kap, nem Guccit, a balatoni lángososnál sem akarja meghívni a pasas sem semmire; minden k...nak elmondja a lányt, ha elhagyja, ha a lány tényleg beleszeret egy korban, kinézetben jobban hozzáillő férfibe

2. A nők értékét a kinézetükben mérik, és amellett, hogy 20évesd fitneszcica nőjük van, úton-útfélen kérdés nélkül belekötnek azokba a nőkbe akik ifősebbek, csúnyábbak, kövérebbek.

2022. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7


Nem tudom de szerintem az hülye és tájékozatlan aki szeretetet is elvár. Egy ilyen nő nem képes szeretni ezt minden gazdag pasinak tudnia kell. Szerintem nagyon ritka aki ezt komolyan elvárja. Az, hogy el van várva a jó SZÍNLELÉS az alap, de legbelül mindenki tudja mi az igazság.


A férfiak értékét is egyébként külsőben mérik a nők már, már nem 1900-at írunk amikor nem sokat számított az.

2022. szept. 5. 14:38
 9/22 A kérdező kommentje:

5


“ Eleve, miért ne érdemelne szeretetet az, akinek nincs annyi pénze, hogy egy parazitát eltartson?”


Azért mert nem néz ki jól. A külsőért jár a vonzódás, szerelem stb. Ha nincs ott a külső akkor csak színlelés van, mímelt orgazmusok. Előbb utóbb erre mindenki rájön.

2022. szept. 5. 14:40
 10/22 anonim ***** válasza:

8: az egy dolog, hogy hülye... de sok hülye van :D. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki gazdag volt, 60as éveiben járt, "beleszeretett" egy 20éves libába, elkezdte neki hordani otthonról a pénzt... és meg volt róla győződve, hogy szerelmes és a nő is szerelmes belé. Pedig egy tanult, értelmes ember. De a szív és a f... nem túl okos.


Azért az utolsó mondattal vitatkoznék. Ezt nem társkeresésre értettem, hanem egyáltalán. Persze, társkeresésben ma az első a külső mindkét nemnél. De még mindig van egy csomó férfi, főleg az idősebb korosztályban, ahol több a gazdag, amiért van ideje gyűjteni a pénzt, hogy a nők ÉRTÉKE EGYÁLTALÁN a külsejükben van (max, még abban, hogy ellenek meg nokedlit szaggatnak). Bevett szokás viszonylag sok férfinál, hogy az az ütőérvük egy nem ismerkedési helyzetben megtörténő vitánál egy nővel, hogy "de fogd be, mert rusnya vagy". Mutass már nekem annyi nőt, mint férfit, aki így viselkedik. A legtöbb nő azért elismeri, ha egy férfi okos, hasznos dolgot tett, még ha nem is akar vele összejönni. Pl. Karikó Katalinnal kapcsolatban nem egy férfit láttam, akinek annyi hozzáfűznivalója volt a róla kapcsolatos cikkekhez, hogy "fú, de ronda" meg "b...hatatlan"... Stephen Hawkinggal kapcsolatosan ilyet nem láttam mondjuk. Ritkább az is, amikor nők olyan férfit nyíltan kigúnyolnak az utcán, aki nem próbálkozott be náluk, a külsejére, mint fordítva. Én sokszor megkaptam, nemcsak utolsó prolinak kinéző férfiaktól, amikor elmentem mellettük az utcán, hogy "nekem ez túl kövér lenne", "bálna", "ilyen lábhoz ilyen ruhát miért vesz fel".

2022. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!