Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 1 évvel fiatalabb nálam, és osztálytársam. Nekem nagyon tetszik, és az jön le nekem , hogy én is bejövök neki. Folyton odajön hozzám, rámnéz, ha nem figyelek rá hozzámér, vagy a hátam mögött elkezd piszkálni hogy nézzek már hátra. :D Aztán csak mosolyog. Erre most kiderült hogy lehet van barátnője.. de nem tudom.. csak arckönyvön van egy pár ilyen kommentje, mármint annak a csajnak.. És csinált ilyen képet is, ahol ugye megjelöli az embereket akiket szeret, és engem másodiknak jelölt be, a nővére után. Gyerekes kérdés, de tényleg nem tudom most akkor mit akar..:D

a válaszok fele úgyis az lesz hogy kérdezzem meg tőle, igen, meg is fogom, de csak majd hétfőn a suliba :) de azért kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről :)

köszi hogy elolvastad. :D


2010. szept. 24. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne az legyen neked a fontos h miszerintünk mit akar. Őt kérdezd meg. Lehet bejösz neki.
2010. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most akkor lehet hogy van barátnője, vagy kiderült, vagy lehet hogy kiderült, vagy kiderült, hogy lehet, hogy van barátnője?

Hát kérdezz már rá!

Nabumm, első a nővér, második meg te, hát ettől dőljön már össze a világ.

Örülj, hogy nem a "lehet hogy van barátnője" lett az első.

2010. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát attól hogy van barátnője (már ha van) attól még simán tetszhetsz neki.... ez sose akadály... viszont osztálytársal sosem szabad kikezdeni :S csak ha 7-es 8-os vagy, mert úgyis mentek gimibe.
2010. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

arckönyv??

nem inkább facebook?

2010. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kiderült, hogy lehet, hogy van barátnője :D és oké, majd úgyis megkérdezem :D köszönöm a gyors válaszokat:D

és igen, arckönyv :D így jobban hangzik xD

2010. szept. 24. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
te buktál?
2010. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, buktam, még 8-ba.
2010. szept. 24. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszélj vele!!!Nehogy mást találjon vagy a lehetséges barátnő bekövetkezzen!!!:S
2010. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ÉLET a facebook után kezdődik,mikor tanuljátok már meg kis édes aranyos tündéri BETEG ÁLLATOK ?!?! :D
2010. szept. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem, nem a facebook után :D

utálom az fb-t, de személyesen nem mer semmi olyat mondani, max a nézéséből tudnék leszűrni valamit, szal gondoltam azért jelent valamit ha egyből rám gondolt..:D boccs:D

2010. szept. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!