Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek, közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, lassan 18 éves. Egy iskolába járunk, minden nap egy busszal. Már egy ideje tetszik, többször megakadt a szemem rajta, amit szerintem észrevett. Valami indok kellene, amiért leszólíthatnám

köszi előre is

L/16 :)


2010. szept. 24. 20:26
 1/8 Morfologus válasza:
35%
Szia Kata vagyok, van egy pepsid?
2010. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ülj mellé a buszon.Kérdezd meg,hogy leülhetsz-e mellé.Kérdezd meg hogy van stb.

15/L

2010. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan van ilyen, hogy a lányok ilyen nyíltan pasiznak? Nem mondom, hogy baj, de tök fura! :D

Egyébként, ha van benned elég bátorság, akkor simán tedd meg, elég szomorú, mikor az emberek a saját büszkeségük, gátlásaik miatt fosztják meg magukat a boldogságtól!

2010. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
buszon ültem már mellette, igaz hogy nem csak én, mert ilyen négyes ülések voltak.. de akkor el volt foglalva a zenehallgatással..
2010. szept. 24. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem a zenehallgatással volt elfoglalva, hanem azon tépelődött, hogy hogyan szólítson meg a zenehallgatás maszkja alatt.
2010. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, bárcsak igazad lenne :D
2010. szept. 24. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg, légy bátor! :) Vagy amikor felszállsz a buszra, esetleg nincs ülőhely és a fiú ácsorog, akkor menj oda és "véletlen" menj neki, aztán mond, hogy "bocsi, ne haragudj" és utána beszélgessetek! :)


Sok sikert! :)

2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

én is kieszeltem egy tervet:

amikor lesz rá alkalmam, hátulról odamegyek hozzá és elkezdek valamit dumálni, aztán megfordul és bocsánatot kérek h "összetévesztettem" :D

2010. szept. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!