Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos nőként egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nőként egy nálam külsőre klasszisokkal jobb pasit hogyan tudnék felszedni?

Figyelt kérdés
Élőben, akár neten.
2022. aug. 23. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Napi incel kérdése, hogy felszínesnek állítsa be a nőket :)
2022. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Nincsenek klasszisok van aki a felszínen szép van aki méllyen.
2022. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Akkor azt írom, hogy kb. minden csaj (engem is beleértve) róla álmodik, vele akarna szexelni.
2022. aug. 23. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ mit szeretnél. Szexre van esélyed összeszedni talán, jó dumával, kedvességgel, erotikus kisugárzással.

De többre szerintem ne nagyon számits.

2022. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nincs ilyen pasi se nő..

2022. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nyújts valami olyan pluszt, amit a többi nő nem és ami bejön az illető pasinak: Légy jobb az ágyban, légy figyelmesebb, légy merészebb, légy jobb beszélgetőpartner, légy viccesebb, stb.


#1: A paranoiád kezeltesd.


#2: Vagy nem.

2022. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Hogy pont beletrafálsz vmi gyenge pontjába.


Nekem ahogy eddig sikerult pl.alfánál a forditott pszichologia. Leráztam leoltottam nemeket szórtam neki. Elkuldtem melegebb éghajlatra is. Hát eleinte kihívás voltam, aztán harc, aztán elethalál harc. Amikor eloszor megkapott es lefekudtem vele könnyezve ismételgette hogy szeretlek szeretlek szeretlek.

Valahogy leírhatatlan azt látni amikor egy kész helyes izmos tetkos rosszfiu aki után picsognak a nők, a lábaim előtt előtt vall szerelmeket, amikor egy hatalmas ízig vérig mucho kemény férfiből előbújik valahol egy érzékeny gyermek és szívből beszél.


Másik 2 jópasinál

Simán csak bátor voltam annyira lesz.rtam őket olyan alapon hogy úgyis van nekik ezeregy nő én meg vagyok az 1001.

Azaz pofátlan voltam szemtelen simán rástartoltam elso nap mondtam neki hogy szeretlek hatalmas szenvedélyes szex. Abszolut gátlástalanság jellemzett. És valami villamcsapást éreztek ahogy "letarolom" érzelmekkel bombazom úgy hogy de simán ott is hagyom(asszem amugy a nárcik szokása a live bombing)


Vagy volt szintén olyan(*)akivel meg hideg voltam. Azaz szexkapcsolatra vettem és semmit nem nyujtottam mást neki. Amikor elkezdett szerelmeket vallani is lepergett rolam. Amikor megtudta hogy ki is vagyok valojában(net), szinte beléhasított. Miközben ő kezdett tonkremenni abban hogy érzelmileg nem kap meg, és már nem csupán igényli a viszonzást hanem mar szenved is annak hiányátol neki csak akkor kezdtek megnyílni es azt sem akartam pedig. De volt egy beszelgetesunk amik miatt könnyek szöktek a szemembe, es leesett az álla es ebbol tudta meg csak először hogy vannak felé érzelmeim. Ahogy en konnyeztem neki ugy dobbant meg a szive hogy ezekszerint en is érzek felé. És hatalmas szeretkezés lett abbol.


Amugy az elso az hogy valami személyes kontakt kialakuljon. Igy értve hogy ismerjen már hírből vagy másoktól vagy bármi.


Full idegenként kezdve nekem a csillagos sztorim volt csak. A többi nem volt full idegen. Vagy haveri korbol valo volt vagy ilyesni

2022. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
*mindből komoly kapcsolat lett. Az alfával házasság is.
2022. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

*a csillagozott és az egyik jópasi amúgy azóta is sír és teper utánam. Meg élete szerelme hagyta el meg ilyenek.

És tök átlag vagyok pedig es nem is zsenge huszonegykettő.

2022. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a lényeg, hogy hogyan tudod felszedni, hanem hogy hogyan tudod hosszú távon megtartani.

Mert az egy dolog hogy felszedsz egy ilyen pasit, de meddig marad melletted?

Nekem egyszer volt ilyen az életemben, nem csináltam semmi különöset, csak azért figyelt fel rám, mert éppen akkor nem volt senki a környezetünkben akire lett volna ideje, mi meg együtt dolgoztunk, kézenfekvő volt hogy így "praktikus" neki. A lényeg, hogy komoly kapcsolatra (házasság) nem kellettem. Mindig egy szebb, jobb, érdekesebb, gazdagabb kellett neki (mert megteheti). Úgyhogy nem biztos, hogy érdemes egy "klasszisokkal jobb pasi" kegyeiért versenyezni.

2022. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!