Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív egy férfi randira egy nőt aki tetszik neki? Mindketten egyedülállóak.

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 21:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19: Azért amikor egy együtt töltött és végigflörtölt nap után elmondjátok egymásnak hogy imádjátok egymást és egy ágyban alszotok és cirógatod, annak elég egyértelműnek kellene lennie.
2022. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 Azt írtam: "Mi férfiak a szóból értünk." Értelmezd!
2022. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22: Nem, a férfiak többsége nem ilyen. Ne rángasd bele őket!

Nem csak úgy jönnek össze nőkkel, ha az megkéri a kezüket.

2022. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#23 Az egyenes beszéd és a kézmegkérés azért nem egészen ugyanaz. A szövegértéssel viszont elég komoly problémáid vannak.
2022. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24: De én ezt írtam le a saját példámban.

A lány megmondta neki, hogy házasodni akar és vegye el és éljenek együtt.

Én ilyet nem mondtam neki, mert meg se fogalmazódott bennem. Nem is érdekel sem a házasság, sem a családalapítás, sem az együttélés.

De mindketten megmondtuk egymásnak, hogy szeretjük egymást és élvezzük egymás társaságát. Ez neki nem volt elég ahhoz, hogy mi egy pár legyünk/vagyunk. Mi egyebet kellene mondani, csinálni?... Pláne a NŐNEK?? A férfinak kellene, nem??

2022. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25 Azt írtam: "Mi férfiak a szóból értünk." Értelmezd!

A házasságot te hoztad fel, a kérdező nem írt arról, hogy ilyet mondott volna.

2022. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%

26: ÉN a 11-ben ezt írtam, abba kérdeztél bele.


""Mi férfiak a szóból értünk." Értelmezd!"

Értelmezésem: Te azt gondolod, hogy a férfiak csak a szóból értik, hogy egy nővel kölcsönösen tetszenek egymásnak.

Válaszom: nem igaz. Ha minden férfi ilyen lenne, sose tudtam volna összejönni eggyel sem, mert soha senkinek nem mondtam, hogy szerelmes vagyok beléjük, kívánatosak nekem és járni akarok velük. Sőt, ők sem mondták nekem soha. Az egész "megbeszélés" nonverbálisan történt minden esetben. Az egész szerelmi játék, a szerelmi együttlét az érzékek szintjén zajlik, nem a verbalitásban. Ez a lényege.

Mégis mindkét fél értett mindent, jobban, mint szavakkal kifejezve.

2022. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!