Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődnek meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg az emberek ha részegen rájuk írok?

Figyelt kérdés
Általában ha alakulóban van valami a másik féllel és néha becsúszik egy pár (szerintem még egész vicces) üzenet akkor erre a reakció a teljes elzárkózás és megsértődés

2022. aug. 22. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki se kíváncsi egy alkoholistára. És mivel úgy írtad, hogy ez gyakran megesik, így következtethetünk az alkoholizmusra.
2022. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ilyenkor egyáltalán nem vagy vicces.
2022. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén ha nekem alakulóban valakivel valami és iszok, akkor direkt nem beszélek vele, vagy ha mégis éppen beszélnék vele nem mutatnám ki.


Amikor ismerkedem és valakivel beszélek és ha ivott eleget akkor bátrabb lesz aztán elég fura viselkedése lesz és nem tudja magát tartani, ami engem zavar mert nem akkor kell kimutatni, meg nem feltétlen lesz vicces az üzenet a másik félnek.

2022. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, részegen nem csetelünk.
2022. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azzal van a gond, amit írsz. Én szeretem, ha a kiszemeltem/pasim rámír részegen.

/ha egyetemista vagy nem nézlek alkoholistának/

2022. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De miért nem? Miért olyan borzasztó ha részegen ráírok?

Előbb utóbb úgyis látna ilyen állapotban miért tegyek úgy mintha olyan lennék aki amúgy egyáltalán nem vagyok

2022. aug. 22. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar látni soha ilyen állapotban.
2022. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyanokat mondhatsz, amiket józanul nem mondanál vagy olyanokat teszel amit józanul nem és ismerkedésnél számít ez.

Nyilván kiderülne, de nem az ismerkedésnél van ennek a helye.

Sokszor vissza taszító ahogy valaki ilyen állapotban viselkedik, ezért nem jó ismerkedésnél ilyeneket csinálni.

2022. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
28%
Anno én is ezt csináltam, sőt még rosszabbakat, mert én fel is hívtam kb. 20 embert egymás után, na ott aztán kiderül, ha ittas vagy. Amúgy egyszer egyik lány ismerősömnek írogattam egy beivós esetben és mikor másnap reggel kijózanodtam, akkor megnéztem, hogy kiknek írtam és miket. Nem írtam ugyan sértőeket neki, csak túl rámenős duma volt meg nem olyan, amiket szoktam amúgy írni, tehát teljesen más stílusban és rögtön levágta mi a szitu. Na azóta nem írogatok, nem hívogatok senkit ilyenkor. Valahogy a nők ezt megérzik.
2022. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez aranyos

A jövőben én is inkább hanyagolni fogom ezt az lesz a legjobb

Viszont a férfiak is megérzik mert mellesleg nő vagyok :))

2022. aug. 22. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!