Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a vélemyéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dett93 kérdése:

Kinek mi a vélemyéne?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, ha tetszik egy srác, és neki is bejövök én, és már tudjuk egymásról h bejön a másik, akkor érdemes esetleg felhivni telefonon? Vagy várjam h ő hivjon? Van egy másik probléma. Neki van barátnője, és nekem is van barátom. Hagyjam az egészet a francba? Csak az a baj h nagyon vonzódok a sráchoz. 17L
2010. szept. 23. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose hagy el valakit, aki szeret egy olyan miatt, aki tetszik, mert az az, aki tetszik, majd elhagy egy olyan miatt, akit szeret.
2010. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hagyjam az egészet, és felejtsem el a srácot. :(
2010. szept. 23. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Pusztán csak intelem akart lenni. De akkor másképpen kérdezem: tetszik az a másik srác, de mit ÉRZEL iránta? És Te hogyan éreznéd magadat, ha tudnád, hogy a barátod más lányokról ábrándozik? Valami baj van a kapcsolatotokkal?
2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem szingli, akkor nem értem a kérdést. Neki van párja, ahogy neked is.
2010. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
inkább hagyd..megkiméled magad sok fájdalomtol
2010. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kamuuu ***** válasza:
Akkor miért van a barátod hogyha ennyire vonzódsz ehhez... ez az áll szerelem?:O
2010. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok szerelmes belé, csak nagyon tetszik, és állandóan eszemben van, vonzódok hozzá, mert olyan a kisugárzása h...jajj.... és ugy tud beszélni h már remegek. És ha hozzá ér a vállamhoz vagy megsimitja a hátam, akk már majd kiugrik a szivem. Tulajdonképpen nincs semmi baj a párkapcsolatommal, csal elég keveset vagyunk együtt, mert a szüleim nem engedik h sokáig legyen itt, nálunk. Sztem egy kissé elhanyagolva érzem magam, ezért jut eszembe más srác is :(
2010. szept. 23. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

HA télleg nagyon tetszik a srác.. akkor hívd el valahova és hát beszéld meg vele hogy tettszik neked ha télleg neki is tettszesz akkor együtt szakítotok és akkor össze jöttök...

lehet hogy az a csaj aki most épp a barátnője nem nagyon tetszik neki és te jobban bejösz csak... nem mer lépni... ha beszél azért remegve mert nagyon be jössz neki... szóval szerntem.. beszéljétek meg.. kettesben... valahol... szerintem rendes.. és ha nemet mond tuti nem fog téged basztatni vagy nem tom... szóval ne agógy az elmondásaid alapján rendes srác lehet... :)


16/F

2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Dett93 válasza:


Én 16 voltam, de nem bántam meg, elég korán tettem meg, de nem akárkivel, hanem azzal akit szeretek, még most is együtt vagyunk, és együtt is maradunk mert már megkérte a kezem."


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ennek ellenére mást nézegetsz :D Gratulálok. Ha ez igaz, és nem valami idióta vagy, aki abban leli örömét, hogy hazudozik a neten (csak tudnám abban mi a jó...), akkor azonnal szégyelld össze meg vissza magad...

2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!