Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen fiúkkal lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúkkal lehet komoly kapcsolatot, együttélést tervezni?

Figyelt kérdés

20 on pár éves, rosszfiú típus, szeret bulizni, kondizik, társasági ember.

Mennyire lehet komolyan venni az ilyen srácokat?

Lehet velük közös életet tervezni,meg később családot?

Idővel fognak változni?


2022. aug. 14. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze. 20 évesen mégis mit kéne csinálnia?
2022. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

#1

Mondjuk tenni a jövőjéért, és nem 30 fele elkezdeni azon töprengeni,hogyan kéne otthonról elköltözni.

2022. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, de nem 20on pár évesen
2022. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tenni a jövőjéért, és nem 30 fele elkezdeni azon töprengeni,hogyan kéne otthonról elköltözni."

nem mintha a másik véglet jobb lenne. aki marha komolyan veszi magát 20 évesen, aztán 30 felé kezd el azon töprengeni, hogy mégiscsak jó lenne egy kis bulikorszak.

2022. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam ,h egyáltalán ne éljen. A kérdező szerintem arra a fajtára gondol amikor mást se csinál a krapek csak dorbézol, nyilván azért merült fel a kérdés benne,hogy mire is lehet velük alapozni. Biztos van arany középút is.
2022. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2


És az hol szerepel a kérdésben, hogy nem tesz a jövőéért?

2022. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

"Idővel fognak változni?"

2022. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ! Vannak múlt, jelen és jövőorientált emberek. A múlt orientált nosztalgiázik és kesereg, ha valami nem úgy történt, ahogy elképzelte, de átélhet szép emlékeket is. A jelenorientált a mának él, ő az, aki 30 évesen is bulizik, nem figyel oda az egészségére, nem komolyodik meg, nem nagyon gondol a jövőjére. A jövőorientált már 18 évesen készül a felnőtt létre, tanul, képzi magát, nagyon felelősségteljesen él. Egy jelenorientáltnak nagyobb esélye van arra, hogy nem köteleződik el és elbulizza az életét, míg a jövőorientált a legmegbízhatóbb férj alapanyag.


Ha 30+ évesen megkomolyodik, van rá esély hogy megállapodjon. Ilyet is lehet látni, de nem garancia.


Sokféle ember van, huszonévesen meg tök normális hogy bulizik.

2022. aug. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár évvel fiatalabb a barátom és pont ilyen. Igazából nincs ezzel semmi gond, en is ezt csináltam az ő korában, csak én mar lassan családra vágynék és lehet nem lesz érdemes rá várnom, ilyen fiatalon keves férfi áll készen a gyerekre.
2022. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!