Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak így valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így valakit? Egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

18 éves első éves egyetemista vagyok. Olyan helyre kerültem ahol szinte csak lányok vesznek körül(kb 100:1-hez)


Nem szeretek bulizni, egyszerűen nem érzem jól magam az ilyen helyeken, feszélyez az egész helyzet, hogy egy meleg szobában mindenki részegen rázza magát..


Viszont attól félek, hogy így ezzel a hozzáállással senkit sem találok magamnak. Hétköznap suliba vagyok, örülök, ha este haza esek, hétvégente pedig a barátaimmal vagyok.


Egyébként azt mondják csinos, kedves lány vagyok, de félek, hogy egyedül maradok. Szerintetek hol találhatnék magamnak egy kedves, okos fiút?


L/18


2010. szept. 23. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

17:05 - Akkor te csinálsz valamit rosszul, mert a cikk is empirikus tapasztalatok alapján készült (méghozzá sokéves, sok társkeresőt megjárt és sok embert látott tapasztalatok, valamint gyakorlati eredmények alapján).


Ezek pedig egyöntetűen alátámasztják a leírtakat, és a konklúziót is, miszerint ha valakinek rendszeresen kudarcélményei vannak a társkeresőkön, akkor ott bizony ő maga a ludas. Talán ideje önvizsgálatot tartanod. :)

2010. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát tudod, amiután megismerkedtem egy szép, de szkizotip személyiségzavaros lánnyal...

Majd megismerkedtem egy nagyon intelligens és kedves lánnyal, akinek a külsejével vannak gondok...

Én ugyanannyira vagyok igényes a lányokkal szemben, amennyire magammal szemben is. Ezeket a normákat én be tudom tartani, egy lánynak sem olyan nehéz. Ezt tudom. mert abszolút minimalista vagyok, és ezért nem érzem magam "ludasnak".

2010. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha gondolod írj egy privit.
2010. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek bulizni. Na és? :) Aggódni pedig semmi okod sincsen.
2010. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

17:51 : "Hát tudod, amiután megismerkedtem egy szép, de szkizotip személyiségzavaros lánnyal...

Majd megismerkedtem egy nagyon intelligens és kedves lánnyal, akinek a külsejével vannak gondok..."


Gondoltam... Típushibák egymás után, benne vannak a cikkben is. :)) Most mondd, élőben nem futhatsz össze szkizotippal vagy más tikkessel? Dehogynem. Mit csinálsz...? Továbblépsz és keresel másikat. Ugyanez a helyzet neten is. Ami meg a külsőt illeti, ezért alap, hogy tegyen fel magáról képet, és hogy mielőbb találkozzatok élőben is. Ha kiderül a svindli, szintén lehet továbblépni.


Egy szóval se állítja senki - a cikk sem - hogy ne lennének ilyenek is. VANNAK - ahogy az életben is. Szerencsére azonban ők vannak kevesebben, ezért nem kell fennakadani rajtuk, hanem rögtön keresni tovább, amint valahol kiderül a turpisság. Ennyi.

2010. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10:27

Elolvasom ezt a cikket, de valójában csak akkor fog meggyőzni, ha megismerkedek ezzel a szép lánnyal.


Az utolsó ellenérvem: A szerelem kémiája nagyon fontos, persze, tényleg minél hamarabb kell élőben is találkozni, de tényleg más az esély, hogy kémiailag is beinduljon bennem valami, ha nem látom, érzem a személyt, akit meg szeretnék ismerni.

2010. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11:45 - A cikk nem arra szolgál, hogy meggyőzzön, hanem hogy tájékoztasson. Nem tudom amúgy, milyen szép lányról beszélsz, de mindenesetre sok sikert hozzá, bárki is ő. :)


A szerelem alapvetően a természet egy nagy átverése; max. 2-3 év alatt mindig lecseng, és csak sima szeretet marad a helyén, ami teljesen rendben is van akkor, ha valóban összeillő emberekről van szó, mert ők így is remekül meglesznek. Ha viszont nem voltak összeillőek, vagy csak szimplán nem tudnak/nem akarnak odafigyelni egymásra, megérteni egymást, kommunikálni, stb., már mennek is szét. Elég csak körülnézni, és máris látod ezt a tényállást. A társkeresők épp azért jók, mert sokkal könnyebben és nagyobb eséllyel találhatsz tényleg hozzád illőt, biztosítva így, hogy a szerelem lecsengése után is minden szép legyen és jó. Mi több, hozzád illő partnernél általában a szerelem miatt sem kell aggódnod, mivel ha jól választottál, azt a génjeid is érezni fogják. :)

2010. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!