Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak így valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így valakit? Egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

18 éves első éves egyetemista vagyok. Olyan helyre kerültem ahol szinte csak lányok vesznek körül(kb 100:1-hez)


Nem szeretek bulizni, egyszerűen nem érzem jól magam az ilyen helyeken, feszélyez az egész helyzet, hogy egy meleg szobában mindenki részegen rázza magát..


Viszont attól félek, hogy így ezzel a hozzáállással senkit sem találok magamnak. Hétköznap suliba vagyok, örülök, ha este haza esek, hétvégente pedig a barátaimmal vagyok.


Egyébként azt mondják csinos, kedves lány vagyok, de félek, hogy egyedül maradok. Szerintetek hol találhatnék magamnak egy kedves, okos fiút?


L/18


2010. szept. 23. 16:46
1 2
 1/17 Kamuuu ***** válasza:
72%
Ez olyan érdekes bár nem bántásból mondom itt az összes lány álítólag kedves aranyos szép :O mert ahogy ki megyek az utcára én 1 ilyet alig ha látok mármint kinézetre általában elég jól szoktam ítélni:D
2010. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kamuuu ***** válasza:
100%
Ja még csak 18 éves és biztos fogsz találni valakit elötted még az egész világ:D
2010. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Társkereső. Pl. love.hu . Én is onnan nősültem már sok éve, és a mai napig boldogan élünk. :)


És még mielőtt bármit is mondanál erre, előbb olvasd el ezt: [link]


:)

2010. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő megtalálni az igazit! :)

Hétvégente a barátaiddal menjetek erre-arra, új barátok meg ilyenek, még a végén összejön valami :P

De amúgy ne te keress mást,mert úgy nekem sosem jött a nagy Ő. Ő talált rám :))) Szóval no para, eljön az igazi.:)

2010. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon , hogy nem jársz bulizni , nincs azzal semmi gond , elég sokat járok , pia , fű minden , és mégsem vagyok boldog , nem találok magamnak egy normális csajt , most egykét hete nem járok bulizni , mert meguntam ezt az életet , csak remélem , hogy majd valahol megismerkedek egy normális lánnyal.

21/F

Ha gondolod írj privit.

2010. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki interneten ismerkedik - azt mondják, legalábbis - vagy külső vagy belső tulajdonságaiban nem a legjobb... Persze, ha te vagy a kivétel, akkor írj nekem! :D

Háhá...

2010. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16:54, neked is ajánlom a linkelt cikket, mielőtt további butaságokat beszélnél. ;)
2010. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2010. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

16:59

Amíg empirikus tapasztalataim a cikk ellenkezőjét bizonyítják, addig nem hiszek az ilyen kóklerségekben ;)

2010. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező írj privátot, mert én is szeretnék ismerkedni!!!
2010. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!