Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki felnőtt, munkaképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki felnőtt, munkaképes barátnőjét kitartja, az mit élvez ebben?

Figyelt kérdés
Főleg úgy hogy amíg ül otthon a drága, folyamatosan udvarolnak nekik a kanok és unalmában lehet megkóstolja más kolbászát is.
2022. aug. 9. 14:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Te meg irigykedsz...?
2022. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod Balázs, hogy egy eltartott nő kikosarazott?
2022. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%

"Aki felnőtt, munkaképes barátnőjét kitartja, az mit élvez ebben?"


Az egy balek.

2022. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Simán kitartott itthon rengeteg nő, csak azt nem értem hogy ez a férfiaknak miért jó.

Gyakorlatilag olyan mintha a barátnőjük a kiskorú gyerekük lenne.


Ja és arról sincs szó hogy azért nem dolgozna a nő mert ott van a kisgyerek mellette.


Tömegével vannak gyerektelen párok olyanok ahol a nő ül otthon, ámítógépezik, a pasi meg dolgozik.

2022. aug. 9. 14:13
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ismerek ilyen párokat.
2022. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek ilyet. Legalább egy évtizede kitartott és szórakozásból lehúzott más pasikat, amolyan miss pIcsa.
2022. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ismerek ilyen párokat, de neked mi közöd van/lenne hozzá, hogy ki tartja el a nőjét? Megtehetik, hát tegyék
2022. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Hát remélem sok ilyen pasi van.
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Kitarthatnál engem, munkaképes nőt. Ameddig dolgozol, átjön a latin arcú szeretőm.☺️😉
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
8 általános, talán dolgozott egy napot anno a gyárban. Most is voltak nyaralni, mindig viteti magát mindenhová. Érdekes, mindig a autós srácokba, luxusba szeret bele. Kánaán az élete.
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!