Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Annyira idegesít!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira idegesít!

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kavarunk. Taliztunk is 1x. De ott van képbe a volt nője akivel szintén talizgat de nem járnak. Közbe kiderítettem hogy naponta beszélnek és hétvégén is vmikor ott alszik nála a csaj. ' évig jártak, és egy éve lett vége a kapcsolatuknak, de a mai napig összejárnak ha van a srácnak bnője ha nincs (állítólag).Napokba is taliztak azt is tudom.Sőt írta neki msnen a srác hogy "hogy rád mindig szükségem lesz" :( Vajon ha járni fogunk akkor letesz a csajról? Mert ezt nem fogom hagyni!
2010. szept. 22. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem még mindig szeretik egymást:/ hagyd találsz másikat
2010. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, mert ahogy elkezdesz felháborodni, hogy jelen van a másik lány is, ő egyből visszavonulót fog fújni, és jön a szöveg, hogy ők csak barátok, és különben is ő már előtted is megvolt... te pedig bele fogsz "betegedni" - szóval csomó bajtól megóvod magad, ha olyasvalakivel kezdesz, aki le tudja zárni a múltját, és akinek te vagy a jelen!
2010. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen beszéltünk erről már és mondta h nem érdekli és csak barátok..és h már nem szereti.Lehet csak k*rogatja és tényleg nem szereti már...és ha velem járna le se állna vele nem?Mert ott lennék neki
2010. szept. 22. 18:10
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy meg lehet azt a csajt hülyíti nem?
2010. szept. 22. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj látod, hogy ott van az a sok "lehet" - még el sem kezdődött igazán a kapcsolatotok, és máris tele vagy kétséggel, ami ahogy egyre jobban beleszeretsz csak nőni fog... és már most is azt írod , hogy nagyon idegesít, akkor mi lesz később? Persze a kezdeti rózsaszín köd idején talán valóban elég leszel neki, és te sem fogsz még arra gondolni, hogy esetleg megcsal - aztán telik az idő, s bármi kis negatív dologból azt fogod leszűrni, hogy tuti van köztük valami...

Ha úgy érzed ennek ellenére is meg akarod próbálni, akkor magadnak fogadd meg, hogy elhiszed nincs semmi, és kész! Ne agyalj, ne gyárts elméleteket, csak így tudjátok megpróbálni!

2010. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!