Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet leghatásosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leghatásosabban egy lányt msn-en randira hívni?

Figyelt kérdés

És mennyit "ajánlatos" a randizás előtt beszélni? Megtetszett, szemeztünk, de a randiig nem találkozunk... és még csak egyszer beszéltünk msnen. Mikor hívjam el és hogy fogalmazzak? Köszönöm:D

15/F


2010. szept. 22. 16:00
 1/6 anonim válasza:
hanyagoljátok az msnt! inkább telefonon beszéljetek, az sokkal személyesebb. ne sajnáld rá a pénzt.
2010. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja ,és nincs olyan, hogy 'mennyit ajánlatos randi elött beszélni' . :) akármennyit, nem kell aggódni, hogy kifogytok a témából ;)
2010. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfogalmaáson vajmi kevés múlik, de mégse légy tapló, nagyképű módon fogalmazz, meg tudod, hogy mikre gondolok. Ha tetszel a lánynak úgyis elfogadja a randimeghívást.
2010. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Sajnos nem tudom a számát, lehet, h elkérem:)

Nem attól félek, hogy "kifogyunk" a témából, csak sokkal jobban szeretem, ha élőben ismerem meg teljesen és nem msnen... De ha azzal növelem az 'igen' esélyét, hogy még várok a randira hívással és csak msnezünk, akkor kibírom:)

2010. szept. 22. 16:07
 5/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek még:)
2010. szept. 22. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek még és aztán kérdezd meg nincs-e kedve lemenni veled valahova. Légy udvarias, figyelmes, bókolj neki, stb.


Hajrá! Sok sikert! :)

2010. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!