Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok jól kinéző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok jól kinéző, jól szituált, ám 0 szociális élettel rendelkező férfinek ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Ez volnék én. Sokszor olvasok itt kérdéseket, amikben pénzről,meg külsőről beszélnek, hogy ezen múlik, de akik ezt írják azok még biztosan nem voltak ilyen helyzetben. Önmagában ugyanis sokat nem érnek ezek, ha nincsen társaság életed.

Van néhány barátom,akik jórészt külföldön vannak és csak néha találkozunk, meg volt néhány lánnyal ilyen barátság extrákkal kapcsolatom, de ők meg azóta elkeltek.

Max éves szinten 1-2x elutazunk barátokkal valami távoli országba, aztán ott felszedek egy-egy csajt,de hát abból nem lesz kapcsolat.

Szóval eléggé egyedül maradtam és már nagyon kezdek kiégni a tindertől,hiába van egy rakás match, a nagy része nem akar találkozni, vagy ha igen akk. azt érem el, hogy 1-2 hét alatt nagy nehezen eljutunk egy találkáig, ahol nagy valószínűséggel nem érzem azt, hogy akarnám folytatni és valszeg oda se mentem volna hozzá élőben meglátva,csak hát a kép alapján ezt nem lehet előre tudni.

Úgy veszem észre, hogy akinek van bármilyen társasága, akivel eljárna erre-arra, az akárhogy néz ki, már sokkal könnyebb dolga van, mint nekem.


2022. júl. 24. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jót nevettem :)
2022. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy egybites gondolkodású incelek, nőket tárgyiasító lúzerek inkább ne válaszoljanak. Köszönöm! Inkább aki hasonló helyzetben volt, és összejött neki, az érdekelne, hogy hogyan csinálta.
2022. júl. 24. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
nekem sincs semmilyen társasági életem csak én nő vagyok.. mondjuk tinderezni nem szoktam, régen próbáltam társkeresőn barátkozni, de már azt is feladtam mert belátom nem arra való és tartok is az egésztől
2022. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak szociális életet
2022. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs nagy baráti köröm,sőt 0 szociális életem van. Van mindig barátnőm na?:)
2022. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vágyom nagy társasági életre, ettől függetlenül örülnék h találnék egy társat,akivel egy hullámhosszon vagyunk. Viszont azt tárgyilagosan megállapítottam, h sokkal nehezebb így.


#6 Hogy csinálod, mi a titkod?:D

2022. júl. 24. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Ez egy baromság, mintha politikus lennél.


Ha az ember szarul néz ki, ergo nem jól, nem jóképű, hiába a baráti kör attól még nem talál barátnőt.


Max megtartani nem tudja de akkor egy kretén.

2022. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami sport? Vagy mitudom Én túra, motor? Vannak csoportok, ott lehet barátkozni is.

N 30

2022. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!