Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőddel kettesben mennétek bulizni, de ott megismerkedne egy sráccal és szeretne vele különvonulni beszélgetni stb. Mit csinálnátok utána egyedül? Nem lenne nektek cikis, hogy mindenki együtt bulizik valakivel, ti meg egyedül? Vagy hogyan próbálnátok társulni valakikhez? (tudom, nem a legjobb kategória)
2010. szept. 22. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Huha...hát elég nagy pofátlanság lenne a csajtól...elvégre...bulizni megy veled....akkor ne haggyon magadra...más időpontot is tudna találni arra a másik illetőre... :S

De ha pasi lennék és a csajom igy csinálna velem én ott vetnék véget a kapcsinak...Hát ha 1ütt mentetek akkor 1ütt is legyetek...

és ha elmenne a pasival,ismerkedhetnél 1 másik csajjal...

2010. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12:03

A haverom pont ezt csinálta utána kihányta a belét.


Szépen leülnék egy 5-10 percre, meginnék vmit, ha addig se jön vissza odamegyek, vagy ha olyan a helyzet és nem akarok zavarni felhívom, h mivan, ha a sráccal szeretne még maradni akk mondom neki, h hazamegyek én biztos nem buliznék egyedül és nem is társulék idegenekhez max ha amíg ücsörgök odajön hozzám vki aki szimpi. 20/L

2010. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált iylet barátnőm:( Én próbáltam elvegyülni, de rohadt szerencsétlenül éreztem magam:(
2010. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12:12 Abba belegondoltál, hogy ha odamegy hozzád valaki szimpi akkor valószínüleg ő is egyedül volt? Vagy legalábbis levált arról, akivel jött. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy odamenj valakihez?


12:37 Már egy fokkal jobb.

2010. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Utolsó: Persze, nem probléma, előbb-utóbb nyílván akad valaki, a kérdés arra irányult, hogy addig mit csinálnátok és hogyan próbálnátok ti társulni.

2010. szept. 23. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!