Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen célból használod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen célból használod a tindert / más hasonló társkeresőt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg több kategóriába is beleillesz, akkor a legfontosabbat jelöld, vagy kommentelj! Köszönöm!

2022. júl. 23. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Te akkor velem badoon még nem jöttél szemben tuti ha ilyen pasikhoz volt csak szerencséd, midenesetre sajnálom, nekem meg egyáltalán 1 nő sem hajlandó visszaírni én meg ezért jutok el nehezen a randi egyeztetéséig!
2022. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
#10 pedig a női válaszolók közül arányaiban többen kerestek kapcsolatot mint a férfi válaszolók közül. Azért rövid a csík, mert nők nem válaszoltak.
2022. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
12-es! Én komoly kapcsolatot keresnék a szavazásban arra is mentem de hogy ennyire ne lehessen ezeken az oldalakon ismerkedni annyira hihetetlen. Ha a nők tényleg komoly kapcsolatot keresnének ahogyan írtad akkor nekem már pár randin túl kellett volna esnem és az egyik partnerrel lehet több is alakult volna, de én nem ezt látom, lehet velem van a baj de én minden nőnek akivel párba állok írtam nekik de ők már vissza nem írnak és ez a furcsa az egészben. Én nálam komolyabban a te általad említett nők kapcsolatot nem kereshetnek jobban az is biztos. Ezt a szavazást mindenesetre le screenshotoltam és ha valamelyik nőnek hatalmas egója lesz képfeltöltéssel megmutatom neki hogy hölgyem erről mi a véleménye? Hátha lejjebb megy utána az egója!
2022. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15 szavazat nem kevés abból már lehet felmérést csinálni de egy 20 az kerekebb mennyiség lenne. ;)
2022. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#11 Vagy igen, csak esetünkben is az ország másik vége helyzet állt fenn.

Nem tudom egyébként, melyik a jobb. Nagyon frusztráló, ha eleve vissza sem írnak, esélyt sem kapsz, bár így legalább nem éled bele magad semmibe. Én kicsit beleélem magam, hogy na talán..., aztán semmi. A többedik ilyen pedig teljesen lelomboz, szintén felvetve a kérdést, hogy ha már ezeken az oldalakon/appokon sem lehet, akkor hol. Tudjuk, élőben. Nyilván úgy ideális. Már akinek van lehetősége...

2022. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Én őszintén unatkozásból, hogy új embereket megismerjek akik megtetszenek, de aztán soha nem találkozunk mert nincs kedvem olyan emberekhez akik amúgy is messze vannak tőlem. De jól esik hogy időközönként odavagyok valakiért és ő is értem, ez egy olyan lelki mentos cukorka, és szerintem másnak is. Aztán ha feloldódott, lesz másik. Mindig jön valaki új. Kb ennyit jelentenek nekem ezek az appok, önbizalometetés egy párhuzamos világban. N
2022. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16 Ha nem egy férfi troll vagy, egyrészt szégyelld magad, mert a legtöbb férfi nem erre használja az oldalt, tehát lopod az idejüket, lelki sérüléseket okozhatsz nekik. De igazából, ha csak egy ember komolyan gondolja, de te nem, már szégyellheted magad.

Másrészt pedig kezeltesd magad. Tudom, ez egy hétköznapi jelenség, sok nő van ugyanígy manapság, sokan csinálják is ugyanezt, de önmagában az, hogy nem vagy egyedül a problémáddal, nem tesz téged normálissá vagy egészségessé. Szóval kérlek változtass az életeden!

2022. júl. 24. 14:06
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, mindig közlöm velük az elekjén hogy teljesen komolytalanul vagyok fenn. Akik jobban néznek ki azok többségben szintén így vannak. Az életben is simán össze tudnak szedni bárkit, mint ahogy én is, de ez egy ilyen plusz, amikor üresjáraton vagy. Ha valaki komolyan vesz ennek ellenére az a saját öngenerált problémája. (#16)
2022. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Áltathatod magad azzal, hogy az ő problémája. És valóban, ha logikusan gondolkozunk, akkor igazad is van. Viszont mindketten tudjuk, hogy a férfiak gyakran nem értik a nem szó jelentését, na meg szeretik az önkínzást, szeretnek a friend zone-ban lenni. Én ha nő lennék, biztosan a lelkemre venném ezeket a dolgokat.
2022. júl. 24. 14:25
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
16-os nem szívbajos. Ő megmondta élőben is lehet ismerkedni de a társkereső appok azért jók mert ugye az internetnek köszönhetően könnyű sok egó tuningot kapni és elismerést a szép külsőre. Aki komolytalanul használja ezeket az oldalakt az egót növel meg instagramot reklámoz.
2022. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!