Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen célból használod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen célból használod a tindert / más hasonló társkeresőt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg több kategóriába is beleillesz, akkor a legfontosabbat jelöld, vagy kommentelj! Köszönöm!

2022. júl. 23. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, hosszú távú kapcsolatot/férjet/társat keresek
Nő vagyok, szexkapcsolatot keresek
Nő vagyok, barátokat keresek
Nő vagyok, beszélgetésre használom, de senkivel nem találkoznék
Nő vagyok, a fentiek közül egyik sem, csak úgy fent vagyok és swipe-olgatok
Férfi vagyok, hosszú távú kapcsolatot/feleséget/társat keresek
Férfi vagyok, szexkapcsolatot keresek
Férfi vagyok, barátokat keresek
Férfi vagyok, beszélgetésre használom, de senkivel nem találkoznék
Férfi vagyok, a fentiek közül egyik sem, csak úgy fent vagyok és swipe-olgatok
25 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Az egy dolog, higy én miért használom.. Kérdés, a 'másik fél' miért használja.. :D f
2022. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Vannak erre statisztikák, de nézzük mit mond a gyakori népe.
2022. júl. 23. 16:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én annó rendes kapcsolatot kerestem, találtam is.
2022. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Komoly kapcsolatot kerestem rajta. Nem sikerült.
2022. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Én anno komoly kapcsolatot kerestem értelmesebb, intellektuálisabb emberekkel, ezért a tindernek a közelébe nem mentem. Nem azt mondom, hogy ott nem lehetnek értelmesek, meg intellektuálisak, de ez az ömlesztett húspiac nem az én világom. Szeretem - ha már internetről van szó - bemutatni magam pár mondatban, szűrőket használni a céltudatosabb társkeresésre.
2022. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok, hosszútávút keresek, már 1,5 éve sikertelenül, barátság,szex stb. mindenféle más az persze összejött onnan, csak az nem ami miatt regisztráltam. Lehet nem kéne annyira akarnom és akkor menne, illetve nem kéne végtelenül válogatósnak lennem vagy nemtom. Mert hiába célzom meg a komoly kapcsolatot, a legtöbb esetben ismerkedés közben vagy már a kapcsolatban pár hét hónap után egész egyszerűen kiábrándulok a másikból,vagy elvesztem az érdeklődésem, vagy éppen a partneremmel történik ugyanez. Sajna egy ilyen világban élünk, ahol bárki lecserélhető, és mindenki valami tökéletes párt akar,magamat is beleértve,ahelyett, h venné a fáradtságot,h valakit igazán megismerjen és megszeressen.
2022. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Semleges nemű vagyok, nem használok Tindert, mert átverés.
2022. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, picit több, mint szexkapcsolatot keresek. Tinderen nem jött össze, most Badoon próbálom, de ott sem fog szerintem. Ha van is valaki, akivel elindul valami, eltűnik még a találkozó egyeztetése előtt. Azzal sem tudok mit kezdeni, aki ilyen 160-200 km-ekről gondolja úgy, hogy tetszem neki.
2022. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok. Nem vagyok fent, de többször gondolkodtam, hogy poénból felmegyek. Nem találkoztam volna senkivel a tervek szerint, de beszélgettem volna (aztán ha meggondolom magam ám legyen).

Sosem voltam fent eddig és már nem is tervezek ilyesmit.

2022. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Szavazásban is meghökkentő dolgot véltem felfedezni. A nő aki komoly kapcsolatot keres alig volt fent ott a szavazós vonal de a férfinél maxon van. Ezek után inkább a nők maradjanak csendben ha mi férfiak a véleményünket kimondjuk itt! Mi sokkal nyitottabbak vagyunk az ilyen oldalon történő ismerkedésre mint a nők és ezt a szavazás be is bizonyította. Akkor csak nekem volt igazam mégis állandóan le lettem pontozva meg mindenki bántott a valóság közlése miatt!
2022. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!