Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az még előnyömre válhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még előnyömre válhat csajozás terén ha profin szerkesztek Sony Vegas ban, és After Effects ben?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdem mert egy pro photoshopos barátom a ps tudásával szedett fel egy nagyon jó csajt.
2010. szept. 21. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Előadás függő. De felesd el. Attól még 1 nőnek nem vagy jobb, de ha előtudod adni hogy szereted, évezed a munkát vele, akkor talán, de én ilyennel nem probáloznék.


VAGY


Meny ki utcára szólits le 20 csaj-t és számolj statisztikát.

2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja. Nézd csak Vezekényi Lacikát, neki is összejött Lédi Gaga, pedig csak csézett a srác...
2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mihez értessz, csak tudj róla úgy beszélni, hogy a Nő egye a szavaidat. Ne szaknyelven, mint egy megrögzött bu-zi, hanem lazán, poénokkal megtoldva.
2010. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves baratom hagyd a photoshop-ot meg sonyvegast,menny a termeszetbe,s ne msn-en ismerkedj.
2010. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
élőben ismerkedek....annyi h infó szakon vagyok a suliban,és van jópár számtech addict csaj a suliban akiknél szerintem be tudnék vágódni ezzel,csak nem vagyok benne biztos
2010. szept. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!