Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy 176 94kg lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 176 94kg lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 20:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem a külső számít, csúnya dolog is valakit ez alapján megítélni. Könnyen visszaüt mert legközelebb majd téged vesznek hasonló górcső alá. Mi értelme megszavaztatni? Ha a többség bevállalná egye fene járok vele én is?? Ha én a csaj helyébe lennék biztos elhajtanálak ilyen hozzállással!

Az a lényeg, hogy Neked tessen nem az hogy mi itt (látatlanban) mit mondunk vagy gondolunk.

Lesz majd aki rólad mond hasonló itéletet: pl: Nagyok a fülei, és nincs sportos alkata háát... inkább nem kell!! Hogy éreznéd magad?

A belső értékei alapján dönts! Ha megszereted mindegy lesz a külseje, számodra ő lesz a legszebb!

2010. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Bocsi félreértelmeztem. Ha Te lány vagy, akkor vissza az egész. Úgy érzem önbizalomhiányban szenvedsz, előbb ezen kell majd segiteni. A pártalálás legnagyobb gátja. Az alkatod normális, egyáltalán nem vagy kövér!

Nem mindenkinek a fogpiszkáló modellek a szépek és csinosak. Sok srác van akinek azok a csajok jönnek be akiken van mit fogni. Igenis lehet jól kinézni 29-as csipőbőség felett is. Párkapcsolatnál soha nem az alak és a testsúly számit aki ezt nézi azt kerüld el! Nem lennáé boldog vele! Lesz még akinek úgy tetszel ahogyan vagy és nem akar megváltoztatni. Én mondjuk a másik véglet vagyok, 178 centi és 58 kiló mások szerint csinos vékony alakom van magamnak azonban +10-20 kg-val jobban tetszenék mert igy nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Ezen nem lehet segiteni, mert genetikailag ilyen vagyok, sosem leszek hízásra hajlamos. De a Te helyzetedben nagyon sok mindent lehet tenni. De nem az alakodon kell változtatni, hanem a hozzáálláson. Találd meg a módját, hogy szépnek lásd magad viselj az egyéniségedhez, alakodhoz illő ruhákat, sminket frizurát és mosolyogj sokat. Mindjárt nem az alakodra fognak figyelni. A vidám embereket mindenki szereti és ha én választhatnék inkább lennék egy vidám kövér ember társaságában mint egy örökké lehangolt és morcos soványéban. ÚGyhogy csak hajrá!

2010. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
09:51-es egyetértek veled. Én is 160 magas és 88kg. vagyok és így érzek mint leírtad.
2010. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
"Nem a külső számít, csúnya dolog is valakit ez alapján megítélni." - Azért, ha párválasztásról van szó, akkor ez nettó hülyeség, remélem te is érzed... :)
2010. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

09:51

Mind szép és jó amit leírsz, és egyet is értek. Én egyedül a kövér csajokkal vagyok bajba, és nem azért mert nem szépek, hanem mert nem egészséges. Azért a 176cm/94kg-ra ne mond nekem hogy nagyon egészséges lehet, és gondolom, ha a kedves kérdező, figyel az öltözködésére, esetleg még sminkel is, akkor figyelhet a testére. Nem azt mondom, hogy legyen 176/40, de azért egy 10-15 kg téll leadhatna, hacsak nem akarsz ideje korán szívrohamba, vagy más hasonlóan "kellemes" elhalálozásban részesülni.

2010. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha ismernék egy ilyen csajt, és jófejnek tartanám, akkor a kinézetével nem foglalkoznék. Persze ehhez hozzájön az is, hogy jómagam is kövér vagyok.
2010. okt. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
hagyjátok már szegény lány elírta!!! gondolkodjatok már egy cseppet!! 176 cm magas és 94 kg sulyu lannyal? így akarta gondolom oszt nem kell lebálnázni!!
2011. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Te egésszenbiztosan nem MobyDick vagy ?
2012. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!