Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csendes fiúban mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes fiúban mit lehet megszeretni?

Figyelt kérdés

Most teteszem egy lánynak, de nem tudom mit lehet egy ilyen fiúban megszeretni.

Sosem gondoltam volna hogy tetszhetek egy lánynak mert csendes és unalmas vagyok.


Lehet hogy ő ogy elfogadna engem?


2022. júl. 18. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem pofázol/kompenzálsz folyamatosan és elviselhető vagy?
2022. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csendes nő vagyok. Értsd: nem tudok általam érdektelennek tartott témákról órákig csevegni illetve nem vagyok pletykás és másokat kibeszélő. Szóval női társaságokban,ahol az érzésekről meg ezo bullshitről megy a hablaty, néma kacsa vagyok, amíg bírom idegekkel és nem lépek le 😄😄


Biztos nem vagy unalmas, csak kevés az önbizalmad. Amúgy meg vannak, akik a csendes pasikat kedvelik.

2022. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont azt hogy csendes vagy.

Vagy akármi mást.

Azt hogy szeretnek e vagy sem nem te döntöd el. Kár ezen izgulni!

2022. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be a nonstop pofázás, persze azért ez a gyakoribb: https://www.youtube.com/watch?v=FJ0cgCcchMo&t=66s
2022. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányod lehet. Ne félj és ne bánkódj efölött. Neki alighanem a csendes fiúk tetszenek. Fogadd a közeledését, ill. közelíts Te feléje.
2022. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem azt, hogy keresed magadban a kifogásokat, úgyhogy ne agyalj, koncentrálj a lányra! Én szurkolok Neked!
2022. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az hogy csendes valaki nem feltétlen jelenti azt hogy senkivel nem beszél.. vannak emberek akik idegenek között kevésbé kommunikálnak , vagy ahogy írta már más is nem érdeklik az általános fikázzunk mindenkit xarrá féle társalgások.
2022. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában a csendes fiúk tetszettek mindig is. Az, hogy csendes és visszahúzódó vagy, csak egy dolog, ezen kívül ezer más tulajdonságod is lehet. Nekem egyébként valamiért bejön, ha egy srác csendes, nem nagy a szája...
2022. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek bejössz, akkor azt jelenti h pont az esete vagy.
2022. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!