Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak tényleg csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg csak akkor kezdeményeznek, ha tetszik nekik a nő eléggé, hogy megtegyék?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egy nő kezdeményez, akkor veszett fejsze a dolog, mert nem tetszettél eléggé, hogy Ő tegye meg ?

2022. júl. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Baromság, lehet olyan csaj kezdeményez akit nem mer leszólítani annyira szép!
2022. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem igaz, engem többször is volt, hogy a nők "szedtek fel". :D
2022. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem kezdeményezek minden nőnél aki tetszik, elmenne vele az egész napom meg nem nagyon szoktam eljárni egyenesen ismerkedni hanem valami céllal megyek valahova akkor meg nem állok le beszélgetni random (jobban preferálom az online ismerkedést)

22/F

2022. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg igen. Ha egy férfi nagyon akart, mindig lépett. Amikor én kezdeményeztem, sosem lett belőle semmi, nyilván nem érdekeltem őket. Én az eddigi tapasztalataim miatt már nem kezdeményezek, mert az ahogy írod, veszett fejsze nyele.
2022. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez úgy van, hogy a nő választ, és a férfi akkor kezdeményez, ha látja, hogy nyitott kapukat dönget. Nem kell leszólítani, de nézz a szemébe, mosolyogj, tedd keresztbe a lábad, piszkáld a hajad, ha annyira bamba, akkor kérj tőle segítséget... Ha erre sem mozdul rá, akkor nem életképes egyed vagy foglalt. Direktbe kezdeményezni viszont nem jó ötlet, te is bizonytalan leszel, hogy akart volna-e téged, vagy csak nem hagyott ki... és ez megbosszulja magát.
2022. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Volt egy férfi, aki végül kiderült, csak egy alkalomra akart engem. Még így is belerakta az energiát (kb. 5 hónapig!), illetve pl. úgy talált rám fb-on, hogy ahhoz rendesen nyomoznia kellett. Hozzáteszem, nem rossz pasi, csomó nő összejött neki, én pedig nagyon nem vagyok bombanő, szóval semmi sem indokolta ezt. Mégis...

Szóval ha csak egy kicsit, akár csak egy menetre is kellesz, kezdeményezni fog. Ha nem, akkor sajnos nem érdekled annyira.

2022. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!