Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnál még egy esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál még egy esélyt egy olyan fiúnak aki nem mert kezdeményezni pedig kimutattad neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Én eléggé félénk vagyok, meg nehezen igazodom ki a lányokon. Így utólag egyértelmű hogy bejöttem neki, de akkor nem vettem a lapot. Most egyedül van. Ha most bátrabb leszek, akkor adhat még egy esélyt?
2022. febr. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hajrá
2022. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak légy magad, ne félj semmitől, a lényeg, hogy magadra légy büszke mindig alvás előtt.
2022. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer... óriási hiba volt, mert ő a kapcsolatunk alatt is végig a bizonytalan, alárendelt szerepben volt, ami rhadtul zavart, mert mindent nekem kellett eldönteni, de még azt is, hogy az ő családjához menjünk-e.
2022. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor volt ez az eset


Ha régen nem,ha most igen

2022. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!