Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, lányok, tudtok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok, tudtok mondani jó pattanáseltüntető szert?

Figyelt kérdés

olyat légyszi ami hatékony is ha lehet :D

köszi


2010. szept. 21. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kozmatika.
2010. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Körfűrész.
2010. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kozmatika?xD
2010. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
légyszi vmi normális válaszokat adjatok
2010. szept. 21. 18:28
 5/13 anonim válasza:
káliszappan
2010. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gabriell88 ***** válasza:
tini tonic.. nekem bevált:) ha nem használ.. túl sok a ragya, akkor kozmetikus.. nekem egy kettő szokott lenni csak, általában ha harcolnak a szovjetek:)
2010. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát a mitaszereket gőzöld ki(kamillatea gőze és takard le a fejed törölközővel úgy hogy a gőz csak az arcbőrödet érintse, 10-15 percig) aztán papírzsepivel nyomkod ki....ami a pattanásokat illeti vegyél egy pattanástalanító krémet és kevesebb csokit és fűszereskajákat egyél hidd el ha ezt betartod akkor max 3 pattanásod lesz..

nekem már el múltak mert betartottam ezeket de ha csokit eszek akkor nekem i előszokott jönni 1-2

2010. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sebium H2O, Zynerit oldat (bár az oldatot lehet, csak orvos írhatja ki, de tuti jók, bár mind2 elég drága:S)
2010. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lúg kocka hidd el működik nem lessz olyan hely az arcodon ahova pattanás tud nőni szó szerint :D

am komolyra fordítva én is próbáltam pár tini tonikot. Csokit nemsokat eszek viszont fűszeres kaját annál inkább ugyan emberek ki tudna ellenálni egy izomfűszeres tölteléknek vagy töltött káposztának?

2010. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!