Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mennyit keresitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyit keresitek a nőt randik között?

Figyelt kérdés

Eddigi ismerkedéseim során, ahol komolyabb szándék állt a háttérben mindennap beszélgettünk. Általában egy jó reggelt üzenettel indult a nap és, amikor tudtunk akkor üzenetet váltottunk. Most, akivel beszélgetek nagyon kellemesek a személyes találkozók. Eddig a randik közötti kommunikáció is folyamatos volt, de most úgy érzem egy kicsit megrekedt. Nyilván, ha nem ír akkor én keresem, de nem akarok sok lenni neki, így arra gondoltam, hogy ma már nem írok neki... Még soha nem kellett ilyenen gondolkoznom, mert mindig természetesen jött. Szóval kíváncsi vagyok, hogy a randizós időszak elején mennyit szoktatok kommunikálni? Mi az, ami már zavaró?


29/N



2022. júl. 15. 13:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én az első alkalommal szoktam írni, de utána már nem fogok bohocót csinálni magamból.

Ha ennyire nem érdeklem akkor max. azért írok neki, hogy lemondjam a következő randit.

2022. júl. 15. 18:34
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Van amikor apránkent alakul minden mint a talonokkal.


Nekem volt olyan srac akivel el elvétve levelezgettem, néha találkoztunk beszelgettunk, kapcsolatom is lett kozben, aztan 2 ev mulva startolt rám.


Nem is egy ilyen van. Akikkel majd később forr ki a dolog nem azonnali.


Szoval azert fel lehet vele kapcsolatot tartani, de attol még kereshetsz mást, járhatsz mással is. Nem kell mindenkivel egybol durr bele mindent elképzelni.

2022. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!