Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az autó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az autó márkája a nőknek?

Figyelt kérdés

Nem vitaindító meg provokáló kérdésnek szánom, de csak egy Daewoo márkájú autóm van, tiszta, jól karbantartott, viszont a barátaim azt mondták, randira inkább ne ezzel az autóval menjek, mert márkaszinten még az Opelt sem éri el, és ez "redflag" lesz a nőknél.


20/F


2022. júl. 5. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogalmam sincs az autók markajarol. Ha megkérdezi valaki, kinek milyen kocsija van a legtöbb amit eltudok mondani az a színe 😄

Szerintem ha egy csaj otthagy emiatt, akkor jobban is jártál:) én úgy vagyok vele ,amíg elvisz A-ból B-be és nem élet meg a veszély vele közlekedni, addig teljesen mindegy :)

2022. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb szót ejteni azokról a "barátokról", mint az autódról...
2022. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekel. :)
2022. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A színével inkább lehetnek problémák, mint a típussal. Gondolj csak bele, egy rózsaszín kocsi biztosan "red flag" lenne. :D
2022. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nőnek fogalma sincs, melyik milyen márka. Legalábbis a baratnoim többséget ennyire nem érdekli a téma.

Nekem kifejezetten hátrány, ha van autó, mert azok a parjaim, akiknek volt autója, mind ellustult és sehova nem akartak kirándulni vagy csak úgy sétálni menni.


24N

2022. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Idióták a barátaid, inkább az a red flag.

Nálam autók tekintetében egyedül az taszító, ha elhanyagolt állapotban van, vagy ha feltűnősködő személyiségre utal (széjjel van spoilerezve, undorító a színe, nagyon drága típus stb).

31N

2022. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm szépen a válaszokat!


Egyébként fekete :D

2022. júl. 5. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Az a lényeg hogy fuvarozva legyenek.

Mert akkor érzik hogy fontosak.

2022. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátaid lehet hogy csak kimaxolnàk a paramètereket.


Amúgy ha egy nő ez alapján dönt, akkor az már neked régen szomorú és utána rossz is lesz.


Ennél még az is jobb ha gyursz.


Mondom ezt úgy hogy van egy szép régebbi sportautóm.

2022. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Én kifejezetten örülök, ha a párom nem költ ilyen pénzzabáló szarokra.
2022. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!