Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak, akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, akarok járni egy lánnyal meg nem is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:44
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
te se tudod mit akarsz;)higy nekem...a csajt meg ettöl kiméld meg....mind2 ötöknek jobb lesz
2010. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Captain Frájer ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Én azt csináltam, hogy leültem vele kettesben szemtől szembe beszélgetni, rákérdeztem, hogy ő mit gondolna erről, hát neki hirtelen jöttem :D Végül azt mondtam, hogy csókoljuk meg egymást, ha fellobban bennem a tűz, akkor eldöntetett. Nekem sikerült. Bár kockázatos és nem a legtisztességesebb megoldás, de így legalább biztos eldől, hogy mit is érzel.
2010. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah egy jó ötletet adtál ketteske. Kérdező, k*féld meg és majd meglátod.
2010. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thx:'D a kef*lésbe tuti belemegy xĐ
2010. szept. 20. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fordítva voltam így....aztán úgy döntöttem h nem akarok vele lenni, aztán megbántam, mert már nem vonhattam vissza,nem akartam szórakozni vele, pedig már nagyon akartam.Most meg már másnak udvarol...hát ez van....Máskor belemegyek, max szakítunk nekünk ez nem megy címszó alatt.Szerintem próbáld meg..

19/L

2010. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!