Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem el? Kijöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el? Kijöttem a gyakorlatból.

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve nagyon tetszem egy lánynak. Fél éve egyedülálló vagyok ő pedig már 3hónapja. Nem igazán tudunk többet egymásról, csak a szüleinken keresztül találkoztunk egyszer. Szeretném felvenni vele a kapcsolatot de egyszerűen nem tudom, hogy fogjak hozzá. Nem az a típusú srác vagyok aki odalép valakihez és meghívja egy üdítőre vagy elhívja moziba. A gyakorlatból is kijöttem, hat évig voltam foglalt. Arra gondoltam írok neki egy mail-t, csak nem tudom mit kellene írnom. Segítenétek??? :) Ő25 én 24
2010. szept. 20. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy volna-e kedve veled sétálni meg beszélgetni egyet. Aztán - ha tényleg nagyon tetszetek egymásnak - majd minden megy a maga útján. Nem vagytok már tinik, ne parázz.
2010. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd el valahova. Első alkalommal csak barátilag beszélgessetek a második alkalommal, ha úgy alakul lehet érzelmesebb irányba terelni a dolgokat.

23/L

2010. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!