Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat a csaj azzal h bökdös? Lent kifejtem hosszabban.

Figyelt kérdés
Haverokkal szoktam kocsmába menni és volt egy lány aki oda ült hozzánk és engem elkezdett a mutató ujjával bökdösni. haza mentünk és a haveromnak (aki felvette a csajt msnre) azt mondta neki hogy én vagyok élete szerelme. erre én amikor ment el a barátaival discoba kikértem egy kicsit a buliról leültünk és elkezdett ugyanígy bökdösni. én arra tippelek h azér csinálja h smároljam le de én nem mertem. szerintetek is ezt akarja?
2010. szept. 20. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha egy nő érdeklődést mutat irántad, mindent megesz hogy megérinthessen.

Vannak nők, akik simogatnak , de van, hogy csak a vállukat érintik hozzád mondjuk séta közben.

Ő nyilván a bökdösést választotta.

Itt a fizikai kontaktus a lényeg, nem az, hogy hogyan teszi.

Ha tetszik neked, vadászd le, a Tied!

2010. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Biztos akar tőled valamit! Csak nem meri elmondani! Így mutatja ki,h tetszel neki! Szerintem is fűzd be! Azt ennyi!!! :D Sok sikert!!! :D
2010. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszi

de hogy tudjam befűzni? mit csináljak/mondjak?

(smárolni még nem smároltam szal ettől is tartok :/ :S )

2010. szept. 22. 15:55
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
én is azt hittem hogy a facebookos bökdösésre gondoltálxD..aztán elolvastam végig:D..szerintem is járni szeretne veled és ezzel a kis bökdöséssel a "jelet" is megadta neked:)
2010. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Jackd...ez kurv@ nagy volt...xD morse jelek xD:D:D:D

2. Én is azt hittem, hogy a facebookos bökdösés...xD

3. Elég gyerekes a csaj, de az biztos, hogy akar tőled valamit, csak ő így fejezi ki...:D Ha tetszik Neked is, akkor bökdösd vissza xD meg kezd el vele beszélgetni, hívd el randira...mondd meg neki, hogy rendezhetnétek egy hatalmas bökdöső-party-t:D xD

2010. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ennyi esz... ujjazd mar meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Hívd el valahova! Egyetek egy pizzát meg igyatok valamit. Vagy hívd el moziba. Hívd el sétálni. Vagy valami. De sztem a pizzás az meghittebb. Lökd a hülyeséget. Legyél egy kicsit bolond. Nevettesd meg. És úgy is lesz valami pillanat amikor te is tudod,h most kell lépned! Te lépj először! Az a lényeg! Mikor hazakíséred kérdezd meg,h megfoghatod-e a kezét.Ha kérdi,h miért mond azt,h el ne raboljanak mellőlem vagy valami hülyeséget! És amikor ott vagytok előttük akkor csókold meg! Nyomsz egy kis szájrapuszit. Azt kész! Ennyih. Nekem így volt az első csókom az első barátnőmmel. Nekem az mind bejött! :D

Sok sikert! :D

2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Jah a csókolózástól meg ne félj. Nincs benne semmi rosz! Sőt sztem kifejezetten jó dolog! De persze a sex után :D
2010. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mért bökdös, am smárold le nem veszíthetsz semmit közben te is bökdösd és nyúlj oda 2 újjal
2012. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!