Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismertétek meg a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
Hol találkoztatok? Hogy jöttetek össze? Mióta tart? Hogy érzed magad a kapcsolatba?

2022. jún. 28. 13:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Strandon

2 éve együtt, most költözünk össze.

2022. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

A második egyetemi évem során öt hónapot töltöttem Olaszországban egy Erasmus+ program során. Itt ismertem meg egy festőtanfolyam során.

Miután elvégeztem az egyetemet kiköltöztem hozzá, a mesterképzést már Olaszországban végeztem el.

A mai napig együtt vagyunk és úgy érzem, hogy benne megtaláltam a valódi társamat az életben. Nagyon szerencsésnek tartom magamat.

26/N

2022. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
fb dating, 2 hónap rendkívül boldog vagyok, repülni tudnék
2022. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
kollégám felesége volt, most már nem , most már 4 éve együtt vagyunk.
2022. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

Akkor voltam 38 éves elvált nő. Nővéremet kísértem ki Ferihegyre, taxival egyezkedtem előre, hogy Győrből vigyen oda, bekísérem a tesót, addig várjon meg, és indulhatunk is vissza. Így is lett, persze Pestről Győrig végigbeszélgettük az utat. Ő is egyedülálló volt, előtte egy évvel ért véget egy több éves kapcsolata. Amikor hazavitt, elkérte a telefonszámomat, aztán randira hívott. Utána én hívtam meg magamhoz egy vasárnapi ebédre. Hát így.

15 éve házasok vagyunk, önzetlen, segítőkész, vonzódunk is egymáshoz, és mindent meg tudunk beszélni, jó együtt.

2022. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Rámírt társkeresőn. Igaz, akkor még nős volt, és van két gyereke is, de annyira bejöttünk egymásnak, hogy egy hónap múlva ott is hagyta a családját értem.
2022. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Itt fogom megismerni, még az idén! 😉

47F.

2022. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

#17

Hajrá! Simán összejöhet!

2022. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Tinderen :)

Próba szerencse alapon, de jól sikerült. Ennek 3 éve

2022. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Még a gimnáziumban. :D beszélőviszonyban voltunk (2 évvel felettem járt). Aztán érettségi után évekig nem láttam, majd összefutottunk egy közös barátunknál egy házibuliban. Azóta együtt vagyunk (17 éve). :)
2022. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!