Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az mostanság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mostanság hogy a 45 éves vénlányoknak is jut huszonéves jó pasi, közben meg csomó teljesen normális srác meg magányosan kuporog a szobában?

Figyelt kérdés

Az Internet miatt lehet?

F/31


2022. jún. 27. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mert 31 vagy és nem 20-on éves és gondolom te nem ez a jó pasi vagy, akiről írsz, hanem a szobában kuporgós, ezért nem jut neked "vénlány", ahogy fogalmazol.
2022. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettőre a férfiak adnak magyarázatot.
2022. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért van, mert te egy szerencsétlen incel vagy, ők meg nem.
2022. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Azok a nők megérdemlik a boldogságot és nem is félnek megszerezni.
2022. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Mert egy 40éves csajnak már az számít,ha emberként kezeles és nyilvan tetazik neki egy fiatal bika akit kabátakasztónak is használhat.

En is sok ilyen férfi szemmel is jóképü sracot ismerek a harmincas éveiben akik 40-45 év körüli házas nőkkel vannak alkalmi kapcsolatokban.

Nekem kifejezetten sokat tudott tanítani a nálam 14évvel idősebb alkalmim. Olyanokat tudnak,hogy el sem hiszed. Tudjak mit.akarnak és aztis miképp érjék el. Elképesztő érzés amikor olyat vesz észre amit egy korombeli eddig sosem.

Kereslet és kínálat! Válj olyanná akit szivesen lefektetnek az elhanyagolt nők is, nekik egy pici kedvesség is elég és sok hibát elnéznek, én is 125kiló vagyok, cserébe kenyérre lehet kenni😉

31f

2022. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Azok a 45 éves "vénlányok" azért valószínűleg jól néznek ki, szexik.

Én csúnya, taszító nő vagyok, 31 éves. Kis híján az egész eddigi életemet "végigkoplaltam", és esélyem sincs, hogy ez változzon, nem még huszonéves jó pasiról álmodozzak...

2022. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert a vénlányoknak már jók a kisfiúkák a rozzant testükkel, de a fiatal lányok meg férfit akarnak.
2022. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
A "45 éves vénlány és huszonéves jópasi" kombináció, akiket esetlegesen az utcán látsz, rendszerint anya-fia szokott lenni és nem párkapcsolat.
2022. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mathus ***** válasza:
5%
a 45+ os nőknél tízből kettő néz ki jól, és viselkedik ésszerűen, úgy hogy nem érzem vénasszonynak magam mellett.
2022. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Balázs?
2022. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!