Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb ha most inkább várok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha most inkább várok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk, de én már kicsit többet is érzek mint barátság. Őt nem tudom biztosan, de szerintem ő sem teljesen közömbös a viselkedéséből ítélve (bár nem tudja mit érzek). CSak az a baj, h msot elkezdett randizni egy másik sráccal, és ez elég szarul esik nekem. Ilyenkor ha elkezdenék teperni h nekem ő kell, ugye nem jönne ki jól? jobb ha megvárom míg esetleg újra szabad lesz?
2010. szept. 19. 23:44
 1/3 Funktasztikus ***** válasza:
háth te tudod nem vagyok a helyedbe...sok szerencsét..de inkább elkezdenék halytani
2010. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mióta epekedsz utána? Sajnos ennek a dolognak két kimenetele lehet.Vagy bejössz neki te is és eddig várt,hogy lépjél,de eltöketlenkedted és már megunta,hogy várjon,ezért randizik mással.Ebben az esetben sürgősen lépned kell,míg visszafordíthatatlan nem lesz a dolog.

A másik eshetőség,hogy csak te képzeled be,hogy tetszel neki és ő tényleg csak barátként tekint rád.Ebben az esetben nem tudod elhódítani a pasijától és még a barátságotok is rámehet,ha ő inkább megszakítja veled a kapcsolatot,minthogy lássa,hogy szenvedsz,amiért ő foglalt.

Jól gondold át,hogy valóban érezhet-e irántad valamit és nem csak te vetíted ki rá a vágyaidat.Ebbe belebukhat a barátságotok.Igaz,így nincs sok értelme a barátságnak,hogy te közben belepusztulsz,amiért nem veled van.Mérlegelj!

2010. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha legalább közölnéd, mit érzel. Néma gyereknek...
2010. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!