Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek a nőknek bókolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a nőknek bókolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt se merem mondani, hogy "Nagyon szép vagy." vagy ilyesmit. Valami meggátol benne, de nem tudom mi.

2022. jún. 12. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem kötelező. Ha nem tetszik, ne tedd.
2022. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván azért akarom mondani, mert tetszik.
2022. jún. 12. 22:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem attól tartok, hogy szerelmes belém és nem tudom majd levakarni magamról.
2022. jún. 12. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne mond ha nem jön magátol, mert ciki lesz. Legyél kedves, figyelj oda rá és társalogj vele ügyesen tökmindegy mieről, de ne légy papucs! Ezzel többet adsz neki bármelyik bóknál! Tapasztalatból mondom
2022. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne ciki? Lol Csak nem tudom mi történne.
2022. jún. 12. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hát semmi mi lenne? Max irogatna neked pár hetet és ha nem írnál vissza akkor pedig átkozna🤣🤣🤣
2022. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bók nem kötelező, nem elvárás minden nő számára. Aki majd igazán tetszik, annak úgyis lesz bátorságod bókolni. ;)
2022. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszicholgushoz kene menned. "Valami meggátol benne, de nem tudom mi."
2022. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem mersz, hisz amint kimond az ember egy bókot, vagy egy kis kedvességet, akkor már az nem ember, hanem egy gonosz valaki. Meg vannak a törvények, szabályok: önrendelkezés szabálya, GDPR, személyes szabadság szabálya, stb.

Ma amint kimond valaki valami szépet a másikra, aligha nem várható egy feljelentés, vagy a yard hívása. Tehát nem éri meg kockáztatni.

2022. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bókolj férfiaknak! ;)
2022. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!