Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szőrös a lány.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szőrös a lány.

Figyelt kérdés

Randiztam egy 28 éves nővel, az elsőn nem is tűnt fel, mert hosszú ruhában volt, most viszont a magas hőmérséklet miatt rövidebbet vett fel, és megláttam, hogy keze-lába természetesen szőrös volt.

Nem olyan túlzottan, mint akiknek megerősödött a szőrtelenítéstől aztán egyszer csak abbahagyták és duplán kinő. Neki szerintem sosem volt leszedve.

Számomra szokatlan látvány volt ez és nem tudtam túltenni magam rajta egész randi ideje alatt, pedig többórás volt. Valahogy az járt a fejemben, hogy talán ott lent is teljesen meg van hagyva a szőr. Lehet, hogy régen a természetes volt a menő, de nekem ez nem...


Pedig amúgy rendes lány, a személyiségével nincs baj, nem kéne ilyen külsőség miatt kiakadnom és még szép is lenne, de mégsem tudok szabadulni a problémától, és ami a legrosszabb, hogy nem tartana sokból leszedni...


Most nem tudom, mit tegyek. Tippek?



2022. jún. 5. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem engedd el a csajszit. A szőrzet természetes, viszont téged zavar, nincsen ezzel semmi baj, egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Próbáld meg kedvesen közölni vele hogy mégsem szeretnél semmit, így legalább neki is van esélye találni valakit akit nem zavar ez az apróság
2022. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem akarom ilyen apróság miatt elengedni és még az is lehet, hogy ha egymásba szeretünk, hajlandó lenne a kedvemért eltávolítani. Eddig minden nő, akit megvizsgáltam, szőrtelenített.


A kommunikációban hiszek, mint problémák megoldása, de ha szóvá tenném neki, hogy jó lenne csak az az apróság nem kéne, akkor akár fel is háborodhat, hogy ki vagyok én, hogy két randi után megmondom hogyan alakítsa magát...

Na meg az is lehet, hogy a férfiélet legfontosabb dolga körül szőrtelenít, amivel már sokkal jobb lenne a helyzet, de akkor ezt is meg kéne kérdezni, mert ha odajutok és ott derül ki hogy teljesen szőrös... ajaj...


Apróság de mégis jelentős akadály.

2022. jún. 5. 00:22
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

"Most nem tudom, mit tegyek. Tippek?"

Ez teljesen egyértelmű. Felejtsd el ezt a hülyeséget, hogy nem kéne ilyen felszínes külsőségen kattognod: mindenkinek vannak külső preferenciái, és épeszű ember nem bünteti magát olyan kapcsolattal, ahol a másik külsőre nem jön be neki. Keress neked tetsző nőt. Mondom ezt úgy, hogy nekem speciel bejön a természetes szőr, de nem vagyunk egyformák.

2022. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Ez szerintem megbeszélés kérdése lehet a későbbiekben. Kicsit szerintem is fura randira úgy elmenni, hogy kint van a szőrös lábad. Ha szingli vagyok és a kutya nem lát én se rakok energiát ezekbe de azért legalább addig leszedném a szőrt, amíg kilátszik a naciból. Másrészt valamennyire mindenki próbál megfelelni a másiknak akinek tetszik, ha komolyabbra fordul a dolog és elmondod, hogy neked az jön be ha a másik a legtöbb testrészét szőrteleníti szerintem venni fogja az adást és ha oda juttok megoldja.
2022. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 Amelyik nő a mai szokások mellett az első egy-két randira sem szőrteleníti magát (ahol ugyebár az ember nagyon igyekszik vonzó benyomást kelteni), az valószínűleg nagyon ragaszkodik a természetes szőrzetéhez és nyilvánvalóan azt várja a másiktól, hogy az így fogadja el. Neked nem megy. Ennyi, nincs ezzel probléma. Mindketten szépen kerestek magatoknak olyan embert, akivel valószínűleg boldogabbak lesztek, mint ketten együtt lennétek.
2022. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is keress egy másik nőt.

Elsőre úgy tűnhet, hogy nem nagy ügy a szőrtelenítés, de hidd el, vagy meglehetősen sok időt felvesz, vagy meglehetősen fájdalmas. Kézről, lábról, hónaljról és az intim tájékról leszedni, és hosszútávon fenntartani ezt az állapotot nyilván nem olyan hű de nagy művészet, viszont ha valaki ezt nem akarja, akkor igenis nagy kérés feléje.

Teljesen rendben van amúgy az igényed, félre ne érts. Én is szőrtelenítek, szóval még csak nem is a randipartnered táborát gyarapítom, de szerintem kicsit gáz ilyet kérni valakitől, aki ezt nem akarja.

2022. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Üdv. az emberek között.:)
2022. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

2!

De miért akarod őt megváltoztatni? Nyilvánvalóan oka van annak, hogy nem szőrtelenít. Tegyük fel, hogy miattad mégis hajlandó lenne ám. Viszont ez neki teher, probléma lenne. Miért akarnál a párodnak plusz terhet rakni a nyakába? Mi lenne ha keresnél egy olyan nőt, aki minden téren megfelel neked, ő pedig találhatna olyan pasit, aki elfogadja őt úgy, ahogyan van.

2022. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%

K*rva igénytelen!

Én a masik véglet vagyok, lézeresen szörtelenitettem, és igy nincs ezzel többet gond, e ha ez nem lenne, nem értem miert nehéz megfogni egy borotvát!

32N

2022. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

A már elhangzottak mellé érdemes hozzátenni, hogy nem szabad, hogy ennyire a külsőn múljon egy beleszeretés. Szerintem az emberi test caklipakli csúnya, és csak annak a teste volt vonzó nekem mindig, akibe beleszerettem, viszont az övé nagyon. Volt ilyen is, olyan is. Nekem is vannak esztétikai észrevételeim, de semmi olyan testi variációval nem találkoztam, amit ne írt volna felül a szerelem.

Pl. nem vonzó nekem a szakáll, mégis szerettem bele szakállasba.

Nem vonzó nekem a nagyon magas férfi, mégis szerettem bele nagyon magas férfiba.

2022. jún. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!