Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt emberek miért csináltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt emberek miért csinálták ezt velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy randizós, 33 éves vagyok, nem volt még barátnőm sajnos. Sok visszautasítás után 30 éves születésnapom óta már nem próbálkozom. Innen már úgyis csak lejjebb van. Fizikailag is látszik már rajtam a kor, kezd a hajam is hullani, ha 20 évesen nem kellettem senkinek, most már biztos nem fogok.

Munkahelyemen barátkoztam egy kedves nővel. Elvált, gyerekei vannak, 35 éves, nagyon kedves. Nem gondoltam semmire! Munkatársaim, főleg a két nő kezdte el mondani, hogy összeillenénk, milyen jól kijövünk. Hívjam el randira. Akkor mondtam, hogy nem! Majd később az egyik csaj azzal jött, hogy ő beszélt vele és mondta neki, hogy a meghívásomra vár. Ezt mások is megerősítették, hogy nekik is mondta. Több napig gondolkodtam, nem is tudtam aludni, majd aztán fogtam magam és ebédidőben mondtam neki, hogy szeretném elhívni egy randira. Nagyon zavarba jött szegény, elkezdte mondani, hogy dehát mi barátok vagyunk, a testvérek se hívják el egymást randizni, meg neki most vannak dolgok kialakulóban, amúgy se illünk össze és csináljunk úgy mintha ez meg sem történt volna! Nagyon kellemetlen volt. Miután elment sírtam is zavaromban. Azóta hasmenéssel megyek be dolgozni, annyira izgulok miatta, mi lesz ha meglátom. Mert sajnos nagyon kerül, nem volt igaz amit mondott, hogy felejtsük el. Ha találkozunk akkor zavartan köszön valamit és úgy csinál mintha valaki pont szólt volna hozzá és oda kéne mennie vagy mintha telefonálnia kellene. Úgy érzem magam, mintha valami nagyon rosszat csináltam volna.

Nem tudom miért tették ezt velem a felnőtt 25-35 éves munkatársaim? Az a csaj, akivel beszélt állítólag még ki is nevetett. Azt mondta ők csak bátorítottak mert látták, hogy tetszik nekem. És hogy ne akarjak barátkozni olyannal aki tetszik és ez jobb lesz így nekem is. Ők segítettek csak nekem. Ha összejön jó, ha nem, akkor nem szivatom magam szerintük.

Hogy kezeljem ezt most?


2022. máj. 31. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohadékok...
2022. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én is nagyon kiborulnék, úgyhogy olyan tanácsom lesz, amit könnyű mondani, de betartani annál nehezebb. Tehát: tudatosítsd magadban, hogy te értékes ember vagy, és ez egyáltalán nem a te hibád.


Itt egyértelműen a munkatársak voltak szemetek. Én diákként is dolgoztam, így szünetekben elég sok munkahelyet volt lehetőségem kipróbálni, és volt, ahol partner volt mindenki, nagyon szerettek, és sajnos volt ugyanilyen mérgező környezet is, mint amiben te vagy. Nincs is rosszabb, mint az ilyen munkahelyi környezet, ahol 30 fölötti, felnőtt emberek úgy viselkednek, mintha tinik lennének, mert ez a "tetszel a haveromnak" című szivatás kb. 15-16 évesen volt utoljára menő. Tehát már az utolsó 2 gimis évben sem szivatott ezzel senki másokat...

2022. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert amíg másokon szórakozhatnak, nem kell belegondolniuk a saját nyomorult életükbe. Szärni bele, szärni rátok, aztán gyere velem GW2-zni. :)
2022. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, játsszátok el a csajjal hogy összejöttök...és figyeljétek a reakciókat!!! :))) Hajrá! Én nem hagynám ki..

Mocskos szemétládák,ha nekik ez kell...

2022. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kéne ennyire mérgezned saját magad. Miért nem kezded el építeni a szenélyiséged? Menj el edzeni, olvass, menj emberek közé (mármint ne a munkahelyi közegben), stb.

Nem hullana a hajad, mint ha tépnék, és sokkal jobb lenne a közérzeted is. Arról nem is beszelve, hogy mások szemében is sokkal vonzóbb lennél egy kis magabiztossággal.

Kezd el szeretni saját magad.

2022. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a barátoddal, hogy a többiek miatt volt és igazából nem is szeretnél

tőle semmit barátságon kívül!

2022. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne érezze kellemetlennek a jelenlétedet mivel csak barátok vagytok!
2022. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ha ezt általános hetedikben írod, azt mondom, ilyen g*cik a gyerekek. Ha gimiben, akkor azt, hogy ezek bizonytalan kis szarháziak, majd kinövik. De egy munkahelyen... 30 pluszos emberek? Ez mi?


Ettől függetlenül ez nem kell, hogy rámenjen a kapcsolatodra a kolléganőddel. Szerintem ő most fél attól, hogy te húde belé vagy zúgva, azért kerül. Szerintem ez a sztori elmesélésével orvosolható.

2022. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint általános iskolában, amikor a padtársad megszívat. Hogy lehet valaki ekkora rohadék de komolyan. Biztos nekik jobb életük van..
2022. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert szemetek.. nyilván nem vagy egy szépfiú, nekik sem kellenél, és még beléd is rúgnak egyet.

Én munkahelyet váltanék.


#5 Nem tehet róla hogy ritkul a haja, ez genetika te majom.

2022. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!