Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem csókolóztam!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam!?

Figyelt kérdés
most van egy barátnőm és nem tom mit hogyan kéne csinálni :D 16/F
2010. szept. 18. 16:15
 1/8 Holdtündér ***** válasza:

Én azt honnan tudjam hogy csókolóztál-e már?

Majd jön az magától.

2010. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Nekem is ez a problemam:)En pl. felek az elso csoktol.:P

14/L

2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is féltem az elsőtől és nem hittem el de majd jön magától és ne stresszelj mert úgy még rosszabb
2010. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én szept.1-jén csókolóztam először. 16 éves lány vagyok. Előtte állandóan azon stresszeltem hogy milyen lesz majd meg hogy kell.. elolvastam a neten minden létező dolgot, de nem tudom minek xĐ mert mikor megtörtént semmi se jutott az eszembe arról amit olvastam csak az (amit szinte mindenhol írnak) hogy jön magától.. és tényleg jött magától szóval no para :D ösztönös, csak ne stresszelj! :)
2010. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne nyavajogjatok már :P Én 23 vagyok és most először csókolóztam, már többször is és semmi gond nem volt :P Adja magát a dolog ;)
2010. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit hogyan kéne csinálni?Egy 'olyan"pillanatban egyszer csak hajolj közelebb hozzá,hunyd le a szemed,és csókold meg.

Szerintem ennyi:D

2010. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenki ugyanazt tudja mondani csak. jön magától. és tényleg. énis paráztam az elsőnél, de kb semmit nem kellett végiggondolnom, ösztönösen tudtam, mit hogyan kell.
2010. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiába hiszed azt,hogy nemtudod vagy valami,ugyis jönni fog magától hidd el:D:Dénis igyvoltam pont ma 1hete:P:Dszal nyugi no para ugyis jönni fog magától:)
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!