Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a neten meismert emberekkel legyen személyes találkozás?

Figyelt kérdés

Az a problémám, ha neten megismerek valakit főleg lányokat akkor a személyes találkozokra való invitáláskor mindig huzockodnak és nem akarnak találkozni. Hogyan érjem el hogy el is jöjjenek velem találkozni, mert nem akarok sokáig a net mögött beszélgetni.

21/F


2010. szept. 17. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Talán azért mert nem azok akiknek mondják magukat!Ne neten ismerkedj!/tapasztalatból mondom!/

Inkább személyesen,akár vakrandi:)

vagy kérdezd meg haverjaidat nincs-e vmi ismerősük ilyenek,de a netet szerintem felejtsd el..főleg ilyen chat-es meg ilyen oldalakat

95%fakee=/

2010. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Berlin ***** válasza:
startrandi.hu iwiw-en belül lovehunter stb ezeken az oldalakon lehet nyugodtan ismerkedni
2010. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm van akik neten isme4rkedtek meg és házasság lett a vége. Talán nem a megfelelőkkel akartál találkozni, vagy csak szimplán nem volt eddig szerencséd. Azért én is inkább a környezetemben néztem körül, mert élőben ismerkedni mindig jobb szerintem. Pl. velem is hiába akarnál találkozni, mert jóval idősebb vagyok, mint Te és megfelelő kapcsolatban élek.
2010. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez attól függ hol. Hol ismerkedtél, chat.hu? Mert ott tényleg 95% fake.

A közösségi portálok tényleg szerencsésebbek, mert ott nagyon nagy részben az ember tényleg az, aki

2010. szept. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy korán kérdezted meg? Én pl nem találkoznék senkivel se 1 hónapnál elöbb.

De benne van a pakliban az is,hogy nem olyanok akiknek ki adják magukat, vagy egyszerüen leírnak még a talákozás elött, sajnos sokan vannak így és még esélyt sem adnak.....

Bár azért tény és való,hogy a valóságban jobb ismerkedni,mert úgy látod a nonverbális jeleket is.

Bár nekem pl egyik helyen sincs szerencsém. Ám egyik b.nőm meg netről ismerkedett meg valakivel kinek mi...

19L

2010. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!