Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel magamra egy évvel idősebb sulitársam figyelmét? Én 9-es vagyok, ő pedig 10 és eléggé ismert a suliban, sokan nyomulnak rá.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:33
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Az előbb olvastam 3 hasonló kérdést nyugodtan abba lehet hagyni...
2010. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem láttam a meglévő kérdéseket. -.-"

köszönöm hasznos válaszod.

2010. szept. 17. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg több infó? Egyébként esélytelen.
2010. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

milyen több infó...?

összeszoktunk futni a folyosón. -.-"

3. hét után mit lehet mondani?

2010. szept. 17. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom népszerű sztárgyerek és el van szállva magától. Hagyd a fenébe.
2010. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincs elszállva...
2010. szept. 18. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Társasággal ugyanott buliztok,ahol ők,és már meg is van oldva,
2010. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
menj oda azt b**d pofán..minek kérdezel ha csak ezt tudod írni(-.-")?..amúgy, hogy normális választ is kapj, kirívóbb ruhák(ez csak egy tipp, fiú vagyok:D), és próbálj meg valahogy az ismerettségén keresztül megismerkedni vele.
2010. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet :D Próbáld meg vele felvenni a szemkontaktust, és ha rád néz, egy kis idő elteltével köszönj rá, ha nem vesz észre, ismerd meg, és úgy próbálj meg közelebb kerülni hozzá
2010. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szija

A lényeg, hogy próbálj meg Te is ismert lenni a suliban. Legyen valami amiben Te is kitűnsz a többiek közül. Ismerkedj a barátaival vagy a testvérével, ha van neki.

Vagy menj haza ugyanarra mint amerre Ő szokott és a buszon vagy villamoson köszönj rá. A kicsit kirívóbb, szexibb ruhák is segíthetnek. Mindig mosolyogj, tegyél róla, hogy észrevegyen.

Órák után maradj bent néha az iskolában, (mert mi is általában összegyűlünk az udvaron és csocsózunk vagy focizunk vagy ilyesmi)és akkor ott összefuthatsz Vele.

Mivel még kilencedikes vagy adódik az a lehetőség, hogy megérdezd Tőle, hogy merre van pl. a föci terem. Vagy kérdezd meg, hogy merre van xy tanár. Vagy egyszerűen menj neki "véletlen". Biztos hátranéz majd, mondd, hogy olyan űgyetlen vagyok ne haragudj. Közben mosolyogj, és kérdezd meg a nevét.

Ilyen egyszerű dolgok, biztos menni fog. Csak ne félj.

Pusz Vivi

2010. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!