Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhivom egy koncertemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhivom egy koncertemre, az elmegy randinak?

Figyelt kérdés
A közeljövőben lesz egy koncertem , és elakarok hivni , egy lányt , aki nagyon bejön !
2010. szept. 17. 19:18
1 2
 11/19 Kamuuu ***** válasza:
Táv kapcs vagy mi?:O
2010. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem egy településen lakunk , és nem nagyon érek rá randizni , és a koncert náluk lesz , ahol ő lakik abban a városban !
2010. szept. 17. 19:51
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Mi az, hogy nincs időd?

Gyereket nevelsz vagy mi?

Főleg hogyha még egy városban is laktok igazán lehetne 2-3 órád rá...pff...főleg ha fontos.

2010. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Az előző kommentben irtam , hogy NEM egy városban lakunk !

Azért nincs időm mert dolgozom , és iskolába is járok !

2010. szept. 18. 14:24
 15/19 anonim ***** válasza:
szerintem tökjó. és tényleg nem a zene számít, hanem hogy téged nééz. és olyan jó nézni, hogy ott fenn van a szinpadon, és tudod hogy a tiééd :) én most ilyenhelyzetben vagyok, azért tudom
2010. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a koncert egy baromi klassz ötlet. Utána megisztok valamit és remélhetőleg beindulnak a dolgok. A stílus meg lényegtelen. Ha nem szereti, ne menjen bele a pogó közepébe.


Ja és ez már egy randinak számít. A nőknek amúgy már a köszönés is az (a fiúknak meg dugás:)). Max ha nem jössz be neki, volt egy kellemes randi és kész. Te egy tapasztalattal lettél gazdagabb meg egy élménnyel, ő meg egy élménnyel és kész.

2010. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, haveromék csaja kis aranyos szemüveges jólelkű lány és lejött haveromék grindcore koncertjére,csak azért, hogy meghallgassa őt játék közben. Pedig az azért kicsit más mint a heavy metal...
2010. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja egyébként meg ne hagyd magára, néha nézz rá mikor játszol, ilyesmi, mert különben nagyon egyedül fogja magát érezni...És menj oda hozzá is ne csak a haverok bűvkörében maradj.(TApasztalat lány oldalról)
2010. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ , jöhet még :)

Am ez ilyen Heavy Metálos nemzeti rock , amit játszunk .

És még egy fontos : elsősorban fog állni , addig nem engedünk be senkit amég ő nincs ott !

2010. szept. 20. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!