Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mit szólnátok ekkor?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég szakítottam a párommal, de közben egy lány is próbált szemezgetni velem aki nekem mellesleg már évek óta tetszik (és én is neki, ez biztos), de nem viszonoztam (mármint a pillantását), nem tudom, hogy hülyén tettem - e, de hát nem is tudhattam, hogy kérészéletű lesz a kapcsolatom és nem akartam, hogy "várjon rám". De nem is ez a lényeg, szóval gondolom ez neki is elég kínos lehetett és legutóbb konkrétan mikor már szembementem vele a folyosón is másik irányt választott. Csak látásból ismerem amúgy, szóval ha ezek után a srác leszólítana titeket, azért örülnétek, ugye?

(már feltettem egyszer ezt a kérdést, de szeretném ha többen is válaszolnának).


2010. szept. 17. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Próba szerencse...én örülnék

22/N

2010. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hm... hát én magamból kiindulva tuti örülnék. Mert hogyha valamikor bejött egy srác annak volt egy érzelmi alapja nyilván. Az nem múlik csak úgy el. Szerintem beszélj vele, aztán kiderül, hogy egyáltalán bejöttök-e egymásnak.:)
2010. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!