Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó egy lánynak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy lánnyal aki nagyon tetszik és nagyon jól megértjük egymást, de úgy érzem hogy nem lennék neki elég jó és nem is fogok neki tetszeni, mert ő nagyon szép, én meg nem vagyok egy menő srác, mármint... olyan átlagos és egyszerűbb srác vagyok, de nem zselézem a hajam meg nem járok ilyen top menő cuccokban, és pl. discoba se járok, csak néha találkozom 1-2 barátommal. Most mit tegyek? :/ 18/F
2010. szept. 17. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Csak rontasz a helyzeteden, ha ennyire nins önbizalmad. Legyen önbizalmad. Gondolj arra, hogy ha nem tetszenél neki, akkor eleve nem is találkozna veled! Nem minden jó csajnak csak a zselés pasik kellenek. Akinek meg a külső a lényeg, az neked tesz szivességet, ha elkerül téged. Nyugi, tetszel neki.
2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Találkozik veled nem? Akkor meg? Hol a probléma? Mitől veszed le azt, hogy nem vagy neki elég jó? Szerinted egyáltalán találkozna veled, ha nem lennél neki elég jó? Lehet észre se venne akkor. Erről ennyit

20F

2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. a külső nem minden 2. a legtöbb lány nem szereti a metroszexuális ficsúrokat
2010. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velünk is hasonló volt a helyzet, én népszerű voltam a fiúk körében, a barátom viszont nem volt "menő pasi". Én nagyon szerettem, imádtam a humorát az eszét, meg úgy ahogy van, de mikor nap mint nap azt hajtogatta, hogy ő nem érdemel meg engem, meg én mennyivel jobb vagyok mint ő, akkor nagyon elegem lett.

Több ilyen ismerősöm van, ahol hasonló a helyzet, és ahol a a fiúnak volt önbizalma és nem érezte kevesebbnek magát a barátnőjénél, ott működött is.

2010. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is add magad, legyél visszafogott kicsit és ne mutass neki túl sokat mert így majd többet akar veled találkozni .
2010. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Metroszexuális ficsúrosnak írnám.Hát sajnos amit írsz, hogy a legtöbb csaj nem szereti őket, ez nem teljesen igaz. Van egy ismerősöm, akire ráillik a dolog, igaz nem ficsúr, de a másik része ráillik, és hát az hogy nem kedvelik... nem tudom, engem az a 20-30 csaj meggyőzött,akikről csak hallok+ azok akikről nem tudok XD
2010. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nyitottak egy kérdést a metroszexuális fiúkról, és a kérdezőn kívül senki sem bírta őket.
2010. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A metroszexuális akárkiket csak azért nem szeretik, mert nem tudnak ők is olyanok lenni, pedig akarnának, a lányok meg nem tudják őket megszerezni maguknak, (előre is elnézést), mert akik ezt az oldalt nézegetik azoknak van valami "kattanásuk"(köztük nekem is XD) kattanás alatt értem én az önbizalomhiánytól a túlsúlyig minden ide tartozó dolgot. (vélt vagy valós dolgot, ami több esetben vélt szerintem mint valós, ami nálam is csak vélt, de nem egyszerű az ellenkezőjét bemagyarázni magamnak). Még valami, ha most feltennél egy kérdést , akkor lehet, hogy a válaszolók 90%a most meg támogatná őket. Ez olyan ezen az oldalon mint az időjárás.

20F

2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!