Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Most mentem új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most mentem új suliba, de van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Nem merem leszólítani, mert félek, hogy van barátnője. De így nagyon rossz nekem, mert ma mellettem ült, de meg sem mertem mukkanni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs barátnője. na holnap leszólítod?:) Egyebkent mit szamit ha van is neki...te leszel neki az uj:D
2010. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melletted ül. Ez már jelent valamit, kivéve ha a tanár ültette melléd :)


15/f

2010. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán szólítsd meg és dumáljatok... Megkérdezheted, hogy áll a csajokkal, mer ebből a pasik soha nem tudják leszűrni, hogy a csaj mit akar(télleg lövésünk sincs, mer a csajokat annyira nehéz kiismerni!)!
2010. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem a tanár ültette mellém, hanem ő ült oda magától.

Ma nem volt suliba, és nem is tudom, hogy mikor jön megint!:(

2010. szept. 17. 12:43
 5/9 anonim válasza:
kérj töle egy tollat, kérdezd meg h mit kellett leirni, kérdezd meg h ő érti e.. vagy kommentáld az órát pl ha vmi vicces van.. de ne nagyon akard mert akkor elszurod. hidd el ha melleted ül egyszer elfogtok kezdeni beszélgetni. :) tapasztalat.
2010. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szemezz vele sokat. hidd el ez bejön (nekem)

14F

2010. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ti 14/15 évesen olyan sokat tudtok...bocs de amikor megláttam akkor jót nevettem....na mind1 szal az én tanácsom hogy ne félj...mert nincs rá okod. Normális ha ideges vagy ilyen esetben de gondolj bele...ha nem beszélsz vele ill ő nem kezdeményez sose lesz semmi...ha meg megismered és esetleg rájössz hogy mégse olyan jó fej akkor mer ugyanugy semmi baj nincs. Persze nem mondom h nem jöhet össze ;)
2010. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha beszélgetnétek és esetleg megkérdeznéd? néma gyereknek...
2010. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat....télleg beváltak, mert ma beszélgettem vele....nagyon köszönök mindent!!!:)
2010. szept. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!